Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek is túl messzire...

Szerintetek is túl messzire mennek ezek a Femenes nők?

Figyelt kérdés

[link]


Divat fasizmus?Ez most komoly?


Egy másik akciójuk során pedig Franciaország miniszterelnökét akarták megtámadni.


Szörnyűek.


Mit akarnak ezzel elérni?



2013. szept. 27. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Amúgy ez a céljuk, a polgárpukkasztás.

Illetve hosszútávon, hogy minden nő álljon a sarkára, és utálja a férfiakat...

2013. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
És? Zavar valakit? Egyébként is: csöcsök!
2013. szept. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ostobák ezek.
2013. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

" Nem h.lyébbek mint a gárdisták..."


Én úgy tudom, olyat hallottam, hogy a gárdistáknál voltak akik az árvíznél is segítettek.


Hány kretén agyament turbófeminista szokott ilyet csinálni pölö?

2013. szept. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

6:

Több ezren voltak a gátakon segíteni. Nők is. Honnan veszed, hogy feminidták nem?


Ja mert a gárdisták mindenhol hirdetik magukat. Hisz muszáj kitűnniük, hogy ilyenkor is megjegyezzék őket, ne csak mikor falvakba járnak terrorizálni.

2013. szept. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%

" Ja mert a gárdisták mindenhol hirdetik

magukat. Hisz muszáj kitűnniük, hogy

ilyenkor is megjegyezzék őket, ne csak mikor

falvakba járnak terrorizálni."


Mert a turbófeministáid mit csinálnak?

Mutogatják a tőgyeiket! Hú de sok ész kell ehhez.....!


Mi az a "terrorizálás"? Ők vernek félholtra embereket néha párszáz forintért?

2013. szept. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon gáz... Soha nem értettem ezeket a nőket. Azt hiszik attól egyenlőek lesznek a férfiakkal, ha pucéran mászkálnak az utcán?! Legszívesebben megdöngetném az összeset, aztán golyót a fejükbe!
2013. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

Élnek a véleménynyilvánítás szabadságával. Ne te próbáld megmondani, hogy hogy kellene másnak viselkedni addig, amíg a társadalmi keretrendszerbe belefér a dolguk.


Nevetségesnek tartom őket, de az őket kritizálókat is, főleg, ha magyarokról van szó, akiknek egész pontosan 0,0000 közük van a témához.

2013. szept. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

"Nem tudni, miért pont Nina Ricci bemutatóját vágta tönkre a FEMEN, mert a shown egyébként semmi felháborító nem történt – nem voltak a modellek az átlagosnál soványabbak, nem volt szőrme a kifutón, etc."


Hát, ha ezek a modellek szerintük "nem soványabbak az átlagosnál", akkor milyen lehet az, ha igen?

Egy hatalmas legális maffia az egész divatbiznisz. Mellékes, hogy ki és miért tüntet ellenük. Megérdemlik.


A feministákról nem vagyok valami jó véleménnyel, de itt most véletlenül egyetértek velük.

2013. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Blackmetalmate666 válasza:
75%
Ez is a pénről szól:pár zsidó lefizette őket 5-6 milló dollárocskával és most játszák az agyukat.Idióták!
2013. okt. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!