Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hosszú távon megszűnnek a...

Hosszú távon megszűnnek a nyugati nemzetállamok és olyan multikulturális országok lesznek, mint az USA vagy Brazília?

Figyelt kérdés

A 2011-es népszámlálások szerint Németországnak már csak 80%-a német, Angliában és Walesben 77% az angolok és walesiek aránya. Franciaországban és Hollandiában is olyan 77% körül lehet a franciák, illetve a hollandok aránya.


Így ezekben az országokban lassan kisebbségbe kerülnek az eredeti államalkotó nemzetek, multikulturális bevándorlóországokká válnak. Ha például Németországnak már csak 1/3-a lesz német, akkor át kell értékelni az ország politikai, történelmi szerepét, mivel az országot nem lehet a német néppel azonosítani. Angliában talán a gyarmati, birodalmi múlt, a brit identitás miatt ez könnyebben fog menni.


Hasonló tendencia figyelhető meg Macedóniában, Bulgáriában, Romániában, Magyarországon is, csak ezekben az országokban nem a bevándorlók miatt, hanem az őshonos kisebbségek nagyobb népszaporulata miatt kerülnek kisebbségbe a fő államalkotó népek.



2013. szept. 29. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

Multikulti csak rövid ideig lesz hosszútávon megszűnik a kulturális sokszínűség.

Hosszú távon teljesen eltűnnek az original európaiak és velük együtt a kultúrájuk , értékrendjük, szóval Kelet-Európában a cigány kultúra lesz a domináns.

A nyugati részen meg lesznek kalifátusok, iszlám állam.

2013. szept. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azért a bevándorlók is valamennyire átveszik az európai szokásokat, a sokadik generáció életmódja, kultúrája (és főleg nyelve) már jelentősen különbözik az őshazában élő rokonokétól. Ez megfigyelhető az összes bevándorlás alapú országban, az Egyesült Államokban, Kanadában, Brazíliában is.


Az iszlám jogrendszer valószínű teret hódít, de radikális iszlám államok biztosan nem fognak létrejönni, azt a muzulmánok sem támogatják.

2013. szept. 29. 16:37
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Én Ausztriából származom.

Szinte minden európai országban jártam már.

Azért nem teljesen így van kérdező.

Egyes nagyvárosok ,félelmetesek is lettek miattuk.


Bécsben is elég sok nő mászkál fejkendőben.


Bár London , Párizs Brüsszel sokkal rosszabb.

Jártam mindegyikben , a hideg kiráz tőlük.

Nem is éreztem magam Európában ,amikor végigsétáltam 1-1 utcán.


Franciaországban főleg fordulnak elő durva esetek.

Az a "No Go" zóna sem csak egy szóbeszéd vagy legenda.Persze a rendőrség tagadja...


A multikulti nagyon rossz.

2013. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Én egy évig éltem Londonban az East Enden, ha kimentem a zsúfolt utcára néha percekig nem láttam fehér embert. Ezeknek egy jelentős része bizonyára viszonylag friss bevándorló volt, de nagyon sokuk nagyszülei is már Londonban születtek. Csak angolul tudnak, karácsonykor ajándékokat vásárolnak, az angol csapatoknak drukkolnak. Nem látom be, miért ne lennének ugyanannyira angolok, mint II. Erzsébet, aki, mint tudjuk német eredetű uralkodóház tagja.

Anglia szerény véleményem szerint attól (is) olyan jó hely, hogy a legtöbb angol is így gondolkodik. Leszámítva persze az ott is szép számmal élő stupid nácikat.

2013. szept. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Ha Németországnak már csak 1/3-a lesz német, akkor Adolf Hitler újra a Földre születik.
2013. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Menj ki Bécsbe. Szinte meglepő ha német szót hallasz az utcán :DDD
2013. szept. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Baracsi Attila.: Én nem szeretnék roma többségű államban élni, de azért a nácizmust sem szeretném a hatalomba,tudom ma túl valószínűtlennek tűnik,de én nagy Magyarországot szeretnék,magas hegyekkel,s tengerparttal,vagy legalábbis,olyan Magyarországot,ahol a kisebbségek, és a (magyar)többség békében tud élni,s megélni egymás mellett.
2013. okt. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

From North Vancouver, BC,


Remelem nem tul naiv amit irok, de itt egesz remekul osszeallt a multikulturalis allam, kozel 200 nemzet eleldegel egesz harmonikusan.

A kerdes amit az itteni politikusok kerdeznek an nem az hogy megeri-e egy multikulturalis orszagot kiepiteni, hanem az hogy milyen arat fizettek eddig azok az orszagok akik nem vettek vigyelembe orszagukban elo tobb nemzetiseget/kulturat ?

2013. okt. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%
a multikulti európa halála.előbb-utóbb súlyos következményei lesznak a nagy liberalizmusnak.
2013. okt. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!