Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem amerikaellenesek az...

Miért nem amerikaellenesek az országok?

Figyelt kérdés

jó, néhány arab ország az, de a legtobb nem.

Minde veszély, kizsákmányolás forrása az usa, kártékony a nagyhatalmi pozíciója a világban. Talán még kártékonyabb mint a szovjetunió volt.

Ha az Usanak nem tetszik valami pl ha Magyarország ellent próbálna mondani nekik, rögtön jön az antiszemita meg a roma kártya. holott az az ország rablással, terület erőszakos elvételével, és az őslakosok kiírtásával jötg létre.

mikor veszik végre észre az emberek az igazi ellenséget?



2013. okt. 29. 17:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az valóban érdekes, h a lehallgatással kapcsolatban is semmi nem történt.
2013. okt. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én azt birom mikor a holokausztra hivatkozva kártérítést követel egy olyan ember aki lehet még csak nem is zsidó csak felvette a vallást 2éve.

A másik meg az hogy hogy is volt ez az indián kiirtás? Egész amerikába hány indiánt irtottak ki? És ők nem kapnak kártérítést?

Amúgy amerikát már mindenki utálja. Lassan össze is omlik.

2013. okt. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mert nincs hasznuk belőle, annak a néhány országban regnáló uraknak meg igen. Ilyen egyszerű, ha ez változni fog, akkor az Egyesült Államok népszerűségindexe is követi majd.
2013. okt. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ebbe van igazság.

És szerintem Amerikáról szól és a tőlük átvett eszetlen társadalomról ami a mai világban megy. Üdvözöllek kis biorobot a valódi világban.

http://www.youtube.com/watch?v=MJX6orflxNw

2013. okt. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A franciák ha jól tudom nem szívlelik a jenkiket, mármint a nép.A kormányuk az nyaligátor.


Oroszország sem kedveli őket.


Én régen szerettem az USA-t, de már megláttam, hogy milyen egy ország is az.

2013. okt. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"holott az az ország rablással, terület erőszakos elvételével, és az őslakosok kiírtásával jötg létre."


Magyarország talán nem?


Amúgy Amerika nem egyenlő az USA-val. És ha az USA nem lenne ennyire mélyen konzervatív és keresztény (mert az), akkor nem is lenne ennyire káros.

2013. okt. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

A magyarság volt Magyarország területén az őslakos, így nem írthatta ki magát! régebb is magyarok éltek itt, csak akkor más megenvezésük volt! De habsburgok és egyébb megszállók meghamisították a magyar történelmet!

de most a nemzeti reneszánsz korát éljük és minden kommunista, habsburg, antant, liberális hazugságról lehull a lepel!


az usa-t meg mindenki gyűlöli, akinek ép esze van,a z usa most is folyamatosan beugat a magyarságnak és Orbán Viktort el akarják pucccsal távolítani! az usa a mai napig a kommunistákat támogatja Magyarországon! az usa 56-ban is a kommunistákat támogatta a magyar nép ellen!

2013. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én azon vagyok kiakadva, hogy ez után a lehallgatási botrány után Európában lényegében semmi sem történt. Történt egy-két nyilatkozat meg ejnye-bejnye, de semmi komoly. Ismét bebizonyosodott, hogy ez az EU szarra sem való. Ha valamire, hát erre most tényleg fel lehetett volna használni, hogy Európa közösen üssön meg egy keményebb hangot Amerikával szemben, de sem EU szinten, sem tagállami szinten tulajdonképpen nem történt semmi. A magyar kormányra meg aztán már szót se pazaroljunk. Ugyanolyan kiskutyák vagyunk, mint a szovjet időkben. Füttyentenek már ugrunk is és még véletlenül sem emeljük fel a szavunkat soha semmi ellen. A jenkik meg röhögnek a markukban, hogy ennyivel megúszták ezt az egészet. Így persze az is nyilvánvaló, hogy változni sem fog semmi, a lehallgatásokat folytatják ugyanúgy. Szánalmas ez a magyar és az egész európai diplomácia is.
2013. okt. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


De a nem létező iráni atomtól attól rettegjünk! Nevetséges...

2013. okt. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem nehez kritizalni a US-t. Konnyu elmondani mindennek, nemzetkozi kozellensegnek ki lehet kialltani, mehet a szitkozodas ejjel nappal.

Viszont ha akarhol a vilagon kirobban egy haboru, egy torzsi, vallasi, teruleti vagy akrmilyen okbol kezdodo konfliktus, az elso amit tesznek a harcolok : kerik a US beavatkozast.

Miutan megtortent szidjak tovabb Amerikat most mar meg azert is hogy honnan van joga a " vilag rendorenek "lenni.

Ha nem avatkoznak be akkor meg azert szidjak hogy hagyjak az embereket szenvedni, ehezni bla bla bla.

Kerdezi a kerdezo hogy miert nem Amerika ellenesek az orszagok ?

Dehogynem azok, massal sincsenek elfoglava mint szidni az USA ejjel nappal.

Cheers from Seattle

Tessek lehet kezdeni a szitkozodast :)

2013. okt. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!