Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tudnátok ajánlani valami...

Julianne Moore kérdése:

Tudnátok ajánlani valami oldalt vagy videót, ahonnan a zsidó-palesztin konfliktusról reális, nem elfogult képet kaphatnék?

Figyelt kérdés
természetesen láttam rengeteg gonosz zsidós videót,meg olvastam sokat a témáról,de úgy érzem ezek javarészt lejárató propaganda anyagok(noha nyilvánvalóan van igazság tartalmuk is,de ettől még nem kéne szenté avatni az arab terroristákat sem)

2013. nov. 16. 23:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

1. En nem tudom, hogy az izraeliek megmergeztek-e Arafatot, hiszen nagyon oreg volt mar es regota beteg. Es erdekes modon a francia orvosok (Tranciaorszagban halt meg), akik aztan mindennel vadolhatoak de izrael-baratsaggal nem, azok egy szoval sem mondtak, hogy mergezes volt a halal oka, hanem vegelgyengules, amire rajott egy megfazas, ami az oregembert elvitte.

De ha igaz is, nem kene elfelejteni, hogy Arafat SOROZATOSAN megszegett minden egyezmenyt, es lehetetlenne tette a targyalasok folytatasat.


2. "„Izrael tudja, hogy ha valóban békét akarna kötni a 67-es határok alapján, akkor ezt öt nap alatt el lehetne érni”. Egyreszt ez sem igaz, de ha igaz lenne is, van meg egy AZONOS ERTEKU lehetoseg a bekere. Az, hogy Izrael egyuttes ongyilkossaga helyett minden izraeli zsido ongyilkos lenne. Nem ertem milyen alapon kovetelik a palesztinok a 67-es hatarokat, mikot azok NEM voltak hatarok, eppen azert mert az ARABOK nem fogadtak el. Azok tuzszuneti vonalak voltak, es az arabok megszegtek a tuzszunetet. Tovabba ha az arabok nem tamadtak volna meg akkor Izraelt, (es nem vesztik el a haborut), akkor meg volna esely talan, hogy ma is a 67-es "hatarok" lennenek ervenyben.

2013. nov. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
De sok הַסְבָּרָה emberke jár erre. :D
2013. nov. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

@ SON92:


Azért nem ártana körülnézni Izraelben és ott beszélgetni ott élõ zsidó emberekkel. Lehetõleg ivritül. Nem csak olyanokkal, akik nem tudták kinõni a 40 évig tartó szovjet agymosást.

2013. nov. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
javaslom, hogy olvassatok a zsindex nem reszrehajlo kituno irasait
2013. nov. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
nagy kar hogy ide nem lehet fotokat csatolni!!volna mit!!
2013. nov. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!