Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen üzenete van a mai...

Milyen üzenete van a mai magyar állapotokra nézve, hogy Kertész Ákos író politikai menedékjogot kapott a minap Kanadában?

Figyelt kérdés
A rendszerváltás óta ez soha nem fordult elő.
2013. nov. 17. 16:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%

Annyi biztos, hogy a zsidók nem szeretik a jelenlegi politikai rendszert.

De ez csak egy ember és könnyen meglehet, hogy néhány év múlva visszatér, ha például valamilyen gyógykezelésre szorul, ahogy azt Kertész Imre is tette. Nem fenyegeti semmilyen valós veszély, csak megy a politikai hangulatkeltés.

2013. nov. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
79%

Nem unod még? Egész hétvégén ezzel a Kertész Ákossal nyomod tele a gyk-át.


Én lexarom Kertész Ákost.

2013. nov. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Én sem szeretem Kertészt,nem tudom mi van mögötte. Nekem az elvvel van a bajom.Ilyen csak régen volt ,hogy valaki politikai menedékjogot kérjen Magyarországról. Azért elég szégyen.
2013. nov. 17. 17:01
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen üzenete nincs, mert le se szarja senki Kertész Ákost.
2013. nov. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
88%
Az az üzenete, hogy kétségbe vannak esve a mszpszdsz/lmpdkbajnaistb, rossebtudja milyen néven vannak ma hazaárulói, hogy ami olyan jól ment már 8 évig, az ország kivéreztetése, eladása,elárulása, a magyarok lepocskondiázása, az drámaian megszakadt. Annyira, de annyira elviselhetetlen. Menni kell Kanadába zokogni.
2013. nov. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
78%
szegény kicsi elnyomott zsidó bár vinné az összeset magával no meg a cigókat bár azokat kanada már nem engedi be
2013. nov. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Ez azért érdekes,a cigányokat kizsuppolják,de Kertészt beengedik. Ez kettős mérce?
2013. nov. 17. 17:07
 8/33 anonim ***** válasza:
Legalább ide nem jön vissza!
2013. nov. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Milyen kettősmérce? A cigányok csak a kinti támogatásokért mentek amik a menekülteknek járnak. Mivel ezt mégse mondhatták, ezért kellett az a maszlag, hogy ők politikai menekültek.
2013. nov. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Akkor eszerint Kertész is a pénz miatt politikai menekült. Politikai menekült között is van különbség.Csak egy kicsit az,a másik pénzért az. Most hogy van ez?
2013. nov. 17. 17:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!