Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is kezd egyetérteni...

Más is kezd egyetérteni Kertész Ákossal?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy a magyarok genetikailag alattvaló, moslékzabáló fajta és egyre inkább úgy érzem, hogy igaza van.

A munkahelyemen nem kapunk elég fizetést, ezért elkezdtem szervezkedni, hogy a munkavállalók álljanak ki a jogaikért. Mindenki nagyban egyetértett, amikor meg cselekedni kellett volna, akkor egész egyszerűen elárultak engem és a főnök pártját fogták, mikor ő fizeti alul őket és én akartam segíteni!

Mellesleg szakács vagyok, az egész konyhában dől a kolerabűz a tisztítatlan lefolyók miatt, mondtam, hogy kell hívni egy vízvezeték szerelőt, majd ő elintézi a dolgot pár óra alatt. Erre is megkaptam a választ, hogy mekkora gyökér vagyok, majd levonják a fizetésemből a tisztítás költségét (74 ezret keresek nettóban, a többiek minimálbéren vannak). Hazajöttem, a saját anyám ugyanígy elárult, ő is ellenem van és a főnök pártját fogja.


Annyira elkeseredett vagyok, hogy egy ilyen patkány népnek vagyok a tagja. Az önkormányzatnál tűnnek el a milliók a drága polgármester és bandája által, de mindenki az ő seggét nyalja, nehogy baja legyen abból, hogy felemeli a hangját és kiáll magáért, miközben meg semmire nincsen pénz és rohad szét az egész kisváros, az óvodában nem kapnak a gyerekek rendesen enni, mert spórolni kell a fűszereken a kajába...

Gyűlölök itt élni, gyűlölöm az egészet, az összes embert, akik ennyire gyávák és kétszínűek. :( Nem bánnám, ha mindegyik megdöglene egytől egyig. Ez lenne Magyarország? Az árulók és a söpredék hazája? Nem csoda, hogy itt tart az egész kupleráj...



2013. nov. 17. 12:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
43%
Ezt a kérdést, még a moderátor is lefogja tiltani annyira értelmetlen, provokatív, összefüggéstelen ..
2013. nov. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

"elkezdtem szervezkedni, hogy a munkavállalók álljanak ki a jogaikért. Mindenki nagyban egyetértett, amikor meg cselekedni kellett volna, akkor egész egyszerűen elárultak engem és a főnök pártját fogták" Sok embernek 1 hajszálon függ az állása szóval ez nem meglepő... Nem sokat tudtok elérni...


"Hazajöttem, a saját anyám ugyanígy elárult, ő is ellenem van és a főnök pártját fogja." Ha ez igaz akkor már normál esetben rég nem tartanád a kapcsolatot az anyáddal.


"Gyűlölök itt élni, gyűlölöm az egészet, az összes embert, akik ennyire gyávák és kétszínűek. :( Nem bánnám, ha mindegyik megdöglene egytől egyig." Ez a klasszikus vagy mindenki h*lye, vagy én szóval...


UI: Nem létezik genetikusan alattvaló nép, de ha mégis meg akarod tudni akkor nézd meg az országok lakosság szerinti olimpiai érmét... (mindezt egy olyan országban, ahol ló**szt sem áldoznak a sportra) És mér' nem költöztél ki eddig?

2013. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%
Nekem csak az a kérdésem, hogy te vagy a magyar, vagy a többiek?
2013. nov. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos azt kell mondanom, hogy -- lévén már mögöttem is nagyon sok keserű tapasztalat -- sok tekintetben teljesen át tudom érezni, amit a kérdező írt, még ha nem is értek vele mindenben teljesen egyet, és a megfogalmazás módja is olyan, amilyen. Én most intézem a külföldi munkavállalást.
2013. nov. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Van benne valamit amit mondasz, de azért nem ilyen rossz a helyzet. A fiatalabb generáció (30 alatt) sokkal jobban összetartó, inkább azokkal van a probléma akik a szocializmus alatt nőttek fel.

Ha nem tetszik a rendszer akkor meg fel kell mondani, aztán kimenni külföldre, most még a lehetőség is megvan rá. Én nem várnék sokáig.

2013. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
57%
"magyarok genetikailag alattvaló, moslékzabáló fajta és egyre inkább úgy érzem" akár hogy nézem ez a kijelentés rasszista, így a moderátornak ki kell tiltani a fórumról!
2013. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
48%
kérdező ha nem tetszik menj el, te magyargyűlölő libsi!
2013. nov. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
58%
Bizony, 10 millió fasiszta országa vagyunk, még azokat a drága jó kommunistákat is elüldöztük innen.
2013. nov. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
56%
Aki a magyargyalázkodáson élvezkedik,annak azt tudom ajánlani,hogy kövesse vezére tanácsát,és húzzon el,tessék,lehet menni!
2013. nov. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%
Húzzál kreténsz genetikailag alattvaló haverodhoz hungarofób söpredék!
2013. nov. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!