Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy-hogy ilyen csend van...

Hogy-hogy ilyen csend van erről a hírről?

Figyelt kérdés

Tegnap hallottam valamely rádió reggeli híradásában hogy Francia országban felszámoltak egy 800 fős cigány telepet.

Néhány család kapott csak házat-lakást,a többit szélnek engedték,mehet ki merre lát. Először is hogy-hogy cigány? Ott nem roma van? vagy csak ilyenkor cigány? Se a tv-ben(párt állástól függetlenül) nem láttam híreket erről. Hol vannak most a Eu jogvédői? Vagy csak nálunk lehet ajvékolni a valós és valótlan cigány problémákkal?


2013. nov. 30. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell csodálkozni.

Ha ezt leadnák itthon a híradóban, akkor menne a felháborodás és a lázongás a magyaroknál.

2013. nov. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
K-K-K-Ketttőőőős méreceeeee
2013. nov. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Izé, mert talán két hónapos a hír és minden cirkusz három napig tart a médiában, bármiről is legyen szó. Kivéve persze a gazdasági cécó, egyrészt permanens a dolog, másrészt egy félmondat (egy belső linkkel megtámogatva) erejéig mindig minden körülmények között vissza lehet utalni rá.


Maga a hír:

[link]

2013. nov. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a linket!! Érdekes hogy csak most lett hír a rádióban,vagy ha ilyen rég történt akkor miért ismétlik?

Viszont ahogy olvastam feltűnt hogy itt már erősen romáznak,meg hogy a legnagyobb rendben történt a dózerolás.

Gondolom volt ott "néhány" állig felfegyverezett dózer kezelő is:))

2013. nov. 30. 11:42
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

"Először is hogy-hogy cigány? Ott nem roma van? "


Hogy érted, hogy roma? A roma embert jelent. Nincs olyan nép, népcsoport, rassz, faj, vagy emberközösség hogy roma. Kizárólag cigány van, és szerintem te is rájuk gondolsz csak nyelvtanilag helytelenül sikerült megfogalmaznod. Ráadásul a biológia ismereteid is degradálnak a nullához.

2013. nov. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!