Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lesz Ukrajnával?

Mi lesz Ukrajnával?

Figyelt kérdés
Vajon bedarálja-e az EU,vagy marad Oroszország mellett?Remélem az utóbbi,és nekünk is azt kéne tennünk szvsz.
2013. dec. 15. 17:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%

"nekünk is azt kéne tennünk szvsz."


Nekünk is maradni kellene Oroszország mellett? :)

2013. dec. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
17%
Ha megnézed a híradásokat, Ukrajnában emberek százezrei tüntetnek azért, hogy az EU tagjai lehessenek. Úgy látszik, nem mindenhol és nem mindenki kajálja meg a "hanyatló Európa", "hagyjunk itt csapot-papot és meneküljünk hanyatt-homlok kelet felé" című jobbikos slágert, amit egy ideje Orbán is szívesen dalolászik.
2013. dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
16%

Ha tetszik hanem Európa hanyatlik.


Járt valaki mostanában Londonban?

Okádékul néz az a város.

Olyan kirekesztve éreztem magam ott, mintha nem is európai országban kirándultam volna.


Ez bizony hanyatlás.Mi más lenne?

2013. dec. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már feltetted. Jelentem
2013. dec. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Te se gondolod át hogy kiknek a kezébe szánnád az országodat, teljesen lényegtelen hogy Eu vagy Eurázsia tag lenne, mert mindkét oldalnak más az elképzelése.

Ne akarjon már senki se Oroszországhoz kerülni, mégis mit látna ott bármely nemzet? A szegénységet, vagy az arroganciát?

Örülni kéne hogy megszabadultál a szovjetuniótól, kétlem hogy olyan fényes volt, na pont ezért akar szegény Ukrajna is inkább mifelénk közeledni, mert több lehetősége lenne jobb körülmények között.

Szerinted Putyin nem élné ki magát a sanyargatásokon? Dehogynem, jól kitermelne mindenhol mindent a maga hasznára aztán magára hagyná az adott országot..


Remélem sikerül kiharcolniuk az akaratukat, és inkább minket választanak, én örülnék neki.

2013. dec. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Bevonulnak az oroszok, már volt, aki be is hívta őket. Aztán majd itt fognak ácsingózni Záhonynál, de jó is lesz...
2013. dec. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem, a kettő között fog lavírozni.
2013. dec. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
2013. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"Ha tetszik hanem Európa hanyatlik.


Járt valaki mostanában Londonban?"


Már várom a munkanélküliség és nyomor elől Magyarországra menekülő angolokat. Valahogyan, valamiért nem jönnek... Fura. Nem is értem.

2013. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
34%

Magyarországra még nem, de Németország volt NDK-s részeire elég sok angol költözött az elmúlt időszakban, mert elegük van belőle, hogy az angol közbiztonság olyan, hogy a gyerek nem mehet ki az utcára sötétedés után, és hogy olyan drága minden, hogy a viszonylag jónak számító angol fizetésekből se lehet megélni.


Emellett, most, hogy Lengyelországban helyreállt a gazdaság, tömegesen költöznek haza a lengyelek és már az sem ritka, hogy Angliában megismert élettársaik, barátaik is velük tartanak.


Még két ciklusban kéne nyernie a Fidesznek és Magyarország is olyan helyzetbe kerül, hogy a rosszabb sorsú nyugati országokból jönnek ide az emberek.



Ukrajna pedig addig jár jól, amíg az oroszokkal marad. Nekünk is ki kéne lépnünk az EU-ból és részvényekkel, pénzzel támogatnunk Putyin elképzeléseit, hogy megalakuljon az Eurázsiai Unió, ahol együtt lehetünk turáni vértestvéreinkkel és szláv mentalitás-testvéreinkkel, szemben a Nyugati országokkal, amiknek lakóival semmi közös vonásunk nincsen.

2013. dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!