Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi ez ha nem új világrend?

Mi ez ha nem új világrend?

Figyelt kérdés

1. Minden fennálló kormányzat megdöntése


2. A magántulajdon eltörlése


3. Az öröklés megszüntetése


4. A patriotizmus felszámolása


5. A vallás megszüntetése


6. A házasság eltörlése


7. Egy világkormány létrehozása


Nagyon úgy fest egyre közelebb.

Ensz, nato, unio, nemzetközi pénz, központi bank, kommunizmus

Nézzük meg mi történik a világban mi kapcsolódik ezekhez



2013. dec. 29. 11:36
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Micsoda érv. Kár hogy a tények engem igazolnak.
2013. dec. 29. 12:18
 12/27 anonim ***** válasza:

"Amúgy ki bántotta felülről konkrétan a magántulajdonodat és az öröklésedet?"

Mondjuk akik elvették nagyapám,apám és az én földemet teljesen ingyen és pár évre rá eszükbe jutott visszaadni.Na persze nem a földemet hanem az a föld értékének 5-10százalékát.

2013. dec. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Ugyan azt csak képzelted. Nem történt semmi ezeknek az okosnak a véleménye alapján. Nem is vették el a földedet. Csak kitalálod. Nagyapád is hazudik. -_-
2013. dec. 29. 12:27
 14/27 anonim ***** válasza:
Igazad van ez csak történelem hamisítás hiszem Mátyás király is azért lett igazságos mert gyakran a panelházakba ment melegedni télen hogy megtudja a nép véleményét.De természetesen azért tette mert a Vatikánból szóltak neki akkoriban hogy jó lenne ha jobban odafigyelne az emberek igényeire.
2013. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Milyen kommunizmusról beszélsz? Van vagy 3-4 ország ahol még kommunizmus van.

Magántulajdon azért szerintem ez létezik még ma is bár kicsit lehet még erősíteni a magántulajdon jogait, de azért még van magántulajdon.

Öröklés ez is létezik simán örökölhetsz bármit

Vallás nem veszed észre h kicsit túlzásba van véve már a vallás mostanság és kicsit vissza kéne szorítani mert én úgy gondolom. Nem kéne h a politikába is vallás legyen, a vallás legyen mindenki magán ügye.

Kormányok megdöntése?? Miről beszélsz? Nézd már meg a Fidesz h beásta magát már a parlamentbe 10év múlva se fogjuk tudni onnan kirugdosni őket.

Ensz az egyik leghasznosabb dolog amit az emberiség feltalált és te most ezt akarod kritizálni?

Unió abból csak előnyt látunk ha benne vagyunk.

NATO ha nem lenne Nato nem hiszem h a 20ezer fős lerobbant sereg megtudná védeni a seggedet esetleg egy támadás elől.

2013. dec. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
2013. dec. 29. 14:32
 17/27 anonim ***** válasza:
Ez a jelenlegi. Vagy ahhoz hasonló. Az új az ellentéte.
2013. dec. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Naná. Azért új mert valaki így nevezte el. De lehetne nemzetközi pénzkartellnek is nevezni.

http://www.youtube.com/watch?v=byxeOG_pZ1o

http://www.youtube.com/watch?v=DVPLOPSrq7c

2013. dec. 29. 15:15
 19/27 anonim ***** válasza:
Én támogatnám is h egy ilyen egész bolygót átfogó kormány irányítsa a földet.
2013. dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Akkor gratulálni tudok. Szerinted az jó lesz ha ez az átfogó kormány mondjuk azt mondja hogy TE ellensége vagy a rendszernek mert pl el akarsz menni nyaralni. Márpedig a nyaralás tilos. Úgy hallgattatnak el ahogy akarnak. Ha akarnak akkor akár a főtéren agyonlőnek. Ki akadályozná meg? Hova menekülsz?
2013. dec. 29. 21:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!