Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Google sorban vásárolja fel...

A Google sorban vásárolja fel a kis és nagyobb vállalatokat, nem lesz ebből gond? Így is hatalmas információhalmaz van a birtokában, lassan csak tőlük fogunk függeni, főleg ha a facebook is hozzájuk kerül majd.

Figyelt kérdés

2013. okt. 26. 18:50
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Nem használok Androidos telefont, nem emiatt de nem is jött be az érintős, ha vennék akkor sem ezt a platformot. De nem semmi hogy rá vannak az emberek erőltetve az érintőre, lassan nem kapni "normál" telefonokat.


Most akarom a Chrome-ot lecserélni Operára. Igen, azért mert nem akarom támogatni a Google-t. Sajnos a Firefoxal gondok vannak. Néztem statisztikákat és szegény Opera nagyon lent van.


A minap használnom kellett egy gmail fiókot (amit egy csoport használ közösen) chrome-ból nyitottam meg, sejtettem hogy gondok lesznek, lett is, rögtön szinkronizálta az általam megtekintett oldalakkal,jelszavakkal.... lehet hogy ez valakinek hasznos, nekem egyébként sem kellene ez a funkció.

2013. okt. 26. 18:56
 2/23 anonim ***** válasza:
62%
Facebook miért kerülne hozzájuk?
2013. okt. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
40%

Kedves első!

Talán úgy, hogy valamikor a közel jövőben nem kizárt, hogy felvásárolja.

2013. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%
és mi bajod lesz, ha támogatod a google-t? Származik belőle vmi hátrányod? -.-"
2013. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
Úgy mint a többi vállalatokat. (2. voltam)
2013. okt. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Utolsó- javaslom olvass egy kis piros pirulát...
2013. okt. 26. 19:09
 7/23 A kérdező kommentje:
nem te utolsó, a 19:07-es :)
2013. okt. 26. 19:10
 8/23 A kérdező kommentje:
Egyébként facebook-ot sem használok, nem látom értelmét. Most jöhetnek majd a kioktatások. :)
2013. okt. 26. 19:11
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem kizárt, de szinte semmi esély rá, hogy Zuckerberg eladja az aranytojást tojó tyúkot...
2013. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
a facebook csak egy példa, de abban egyetérthetünk hogy így is nagy hatalommal bír a google, egyszer volt valami leállás, akkor egyik google termék sem volt használható, igencsak megcsappant az internet használata a világon...
2013. okt. 26. 19:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!