Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kedves liberálisok! Erről mi...

Kedves liberálisok! Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Arról, hogy a cigányokkal mindenhol baj van ahol nagyobb arányban vannak. Itt, Bulgáriában, Romániában, Szlovákiában, Szerbiában, Csehországban, a spanyoloknál, a kisebb délszláv országokban. Sőt deportálták őket Kanadából, Franciaországból. És erre most is készülnek, mert Románia és Bulgária is tagja a Schengeni-övezet-nek.


Szóval, hogy van ez? Minden nép fasiszta?



2014. jan. 5. 19:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
2014. jan. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Igen?
2014. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1: Nagyon jól érzékelteted egy liberális ember szövegértését és intelligenciáját.
2014. jan. 5. 19:42
 4/19 anonim ***** válasza:
31%

Hát igen, ez az a kérdés amikor a libsik szokás szerint szép csendben maradnak és játszák a hülyét.

Esetleg páran elkezdenek Jobbikozni, mert hát ugye csak Jobbikos lehet aki utálja a cigányokat.

Vagy belekötni a helyesírásba, ha már másba nem.

Szánalmas, de nagyon.

2014. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem attól lesz valaki fasiszta, hogy nem szereti a cigányokat, és attól sem lesz valaki liberális, hogy megveti a fasizmust. Vágod, kérdező?
2014. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 tetro ***** válasza:
61%

19.42

habár semmit nem tudunk a válaszadóról, főleg azt nem hogy liberális-e. ez most az esti cigányozás helye? szóltok majd mikor elkezdjük?

2014. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Vágom. Egy átlag liberális nem tudja mit jelent a fasizmus/náci/rasszista szó csak ezt hajtogatják ha bármilyen támadás ér egy cigány. Nem tartom magam zseninek, de nekem is le kell mennem pár "szintet", hogy szót értsek egy liberálissal.
2014. jan. 5. 19:46
 8/19 tetro ***** válasza:
33%

19.46

szóval cigányozás és minden liberális le idiótázása. ezek után te komolyan érdemi beszélgetést szeretnél folytatni?

na jó. kapsz egy esélyt. azt mondom, hogy nem a cigányság, hanem a szegénység a probléma. ennek a társadalmi rétegnek pedig több országban is a cigányság adja. már pedig a szegénység társadalmi jelenség, nem etnikai.

Kanadából nem a cigányok deportálták, hanem külföldi állampolgárokat. Tudom kényelmes összemosni a kettőt, de azért egy apró különbség van, amit te szándékosan nem érzékelsz.

2014. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8: Oké. A szegénység a gond. Akkor biztos a hajléktalanok több bűnt követnek el mint a cigányok. És akkor még meg sem említettem a segélyt és a személyes kedvencemet ami már tényleg abszurd, a naposcsibe programot.
2014. jan. 5. 19:53
 10/19 tetro ***** válasza:
92%

19.53

hány hajléktalan van az országban szerinted és hány roma?

amúgy nem szerintem van így. szociológiai tanulmányokkal bizonyították a 80as években már (30 évvel vagy lemaradva), hogy a romák azonos társadalmi szinten élő nem romák között ugyanolyan a bűnözés mértéke. sőt, más országokban ahol nincsenek is romák, de ilyen életszínvonalon ott is ugyanígy van bűnözés. érthetetlen mi? biztos ezt is csak a sok idióta libsi találta ki...

2014. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!