Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kedves muzulman partiak!...

Hetoke kérdése:

Kedves muzulman partiak! Lattatok mi tortent angliaban? Ez teljesen termeszetes dolog, egy katonat vilagos nappal lefejezni, es felkoncolni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 21:08
1 2
 1/13 tetro ***** válasza:
74%
Kedves pártoskodó! Nem láttad mi történt abu ghraibban? Ha te magadtól nem tudod, hogy ez nem normális, akkor hülye vagy. Ha tudod, akkor nem értem minek teszed fel a kérdést. Ha viszont két ember alapján akarsz általánosítani, akkor már megint hülye vagy. Meg mi ez a muzulmánpártiak duma... Ki a franc az a muzulmápárti? Aki szerint ez az eset rendben van? Mert olyat nem fogsz itt találni. Vagy az is aki szerint az abu ghraibhoz hasonló esetek tucatjai is sem elfogadhatóak? Ne legyünk már álszentek...
2013. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%

"Ki a franc az a muzulmápárti?"


https://www.youtube.com/watch?v=qR-ez_22pi8

2013. máj. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem vágom éjjel mivel normálisabb.
2013. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%

"Ki a franc az a muzulmápárti?"


A zsidók mitől jobbak?


Én egyiküket sem szeretem.


Az angolok meg egyék meg amit főztek , legalább tanulnak a leckéből.

Ha ilyen hülyék , hogy minden jöttmentet beengednek akik hazavágják a civilizációjukat , kultúrájukat akkor megérdemlik a pusztulást....ha ennyi eszük nincs...

2013. máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 tetro ***** válasza:
68%
Na ha az egyik muzulmánozik, akkor a másik ellenérvként kezdjen el azonnal zsidózni. Így lesz teljes a harmónia...
2013. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Attól, hogy van egy idióta muszlim még nem lesz mindegyik egy terrorista. Úgy ahogy Breivik mészárlása után sem lett minden norvég egy tömeggyilkos. Minden társadalmi csoportban vannak kattantak, ezt nem lehet kivédeni. A muszlimok döntő többsége fikarcnyit sem különbözik egy átlag katolikustól. Nekem személy szerint semmi bajom velük, pedig ismerek párat. Nem próbálnak megtéríteni, nem akarnak elrabolni. Egyedül az nem szimpatikus, amikor a nők a teljes fejüket eltakarják, szerintem azt Európában nem szabadna engedni. Mert ez kb olyan, mintha én símaszkban mennék a bankba.
2013. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

"Ha ilyen hülyék , hogy minden jöttmentet beengednek akik hazavágják a civilizációjukat "


Tudod a jöttmentek pont Kelet-Európából jönnek, az új EU tagállamokból. Mindenféle kontroll nélkül jönnek, sajnos nagyon sokan bűnözni. Én tudom, hogy cigányok, de az angol embernek ők csak kelet-európaiak.

2013. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15%
én meg utálom a zsidókat mert csak a cigányokért virnyákolnak
2013. máj. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

[link]


És ezt jogosnak tartod kedves kérdező?

2013. máj. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
attól hogy két néger idióta aki csak áttért a muszlim hitre és bekattant még nem lesz a több százmilliós muszlim közösség terrorista. Ahogyan voltak zsidó terroristák (Irgun) és keresztény terroristák is.
2013. máj. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!