Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amerikának, miért van beleszól...

Amerikának, miért van beleszólása az Európai politikába?

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 16:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
66%
Talán mert a magyarok közt rengeteg a nyomi rasszista. Még egy fasiszta pártot is bejuttattak a parlamentbe.
2014. jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
22%

"Talán mert a magyarok közt rengeteg a nyomi rasszista. Még egy fasiszta pártot is bejuttattak a parlamentbe."


De még több a komenista őskövület, aminek látjuk is a hosszútávú hatását. :)

2014. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 tetro ***** válasza:

18.37

mégis kik foglalkoznak a rasszista magyarokkal olyan sokat? mutatnál erre példákat?

2014. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%

Tudod te azt! :)


Az ünnepek tájékán is volt valami "rasszizmusmérő" vagy mi, úgyhogy nem fogok felülni a provokációdnak. :)

2014. jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 tetro ***** válasza:
90%

21.14

nem tudom. szerintem hazudsz.

2014. jan. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

"21.14

nem tudom. szerintem hazudsz."


Az a te műfajod bűnözők védőszentje. :)


Hiába csúsztatsz továris!

2014. jan. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 tetro ***** válasza:

10.12

ez igy elég szànalmas hogy bugyuta gyerekes poénokkal csak személyeskedni tudsz, mikor megkér valaki hogy ugyan tàmaszd már alá az állitásod...

2014. jan. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

"10.12

ez igy elég szànalmas hogy bugyuta gyerekes poénokkal csak személyeskedni tudsz, mikor megkér valaki hogy ugyan tàmaszd már alá az állitásod..."


Mert? Te nem ugyanígy szoktad? :)


[link]


Ahhoz képest, hogy jelentéktelen ország vagyunk mégis állandóan "aggódtok" egy nem kormányzópárt miatt. :)

2014. jan. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 tetro ***** válasza:

10.57

nem, én nem így szoktam, de szép próbálkozás a saját szánalmasságodat másra húzni.

az állandó magyarországi rasszizmussal való foglalkozás a külföldi országokban az egy darab Népszabadság cikk? ugye viccelsz?

amúgy ki az a "mi"? csak szeretném tudni, hogy ki vagyok... áruld már el. mert eddig úgy tudtam, hogy ebben az országban élek és magyar vagyok, de bizonyára te tudsz valami mást. szóval légyszi...

2014. jan. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

"10.57

nem, én nem így szoktam, de szép próbálkozás a saját szánalmasságodat másra húzni.

az állandó magyarországi rasszizmussal való foglalkozás a külföldi országokban az egy darab Népszabadság cikk? ugye viccelsz?

amúgy ki az a "mi"? csak szeretném tudni, hogy ki vagyok... áruld már el. mert eddig úgy tudtam, hogy ebben az országban élek és magyar vagyok, de bizonyára te tudsz valami mást. szóval légyszi..."


Akkor gondolom azért szoktad néha lehülyézni a veled ellenkező véleményűt ugye? :)


Te azt állítottad nem szoktak. De ezek szerint mégis néha! :)

2014. jan. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!