Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amerikának, miért van beleszól...

Amerikának, miért van beleszólása az Európai politikába?

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 16:41
1 2 3
 21/28 tetro ***** válasza:

hol és kit hülyéztem le?

hol állítottam, hogy egyáltalán nem írnak Magyarországról?

te ezt írtad: "Ahhoz képest mégis "sűrűn foglalkoznak" a "rasszista magyarokkal". :)"

nos, mely országok és hol foglalkoznak sűrűn Magyarországgal és rasszistázzák le sűrűn a magyarokat? légyszi támaszd alá az állítást a további személyeskedés helyett.

2014. jan. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Tessék Tetro:

[link]

2014. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 tetro ***** válasza:

11.59

két különböző országból egy-egy teljesen külön álló cikk. ráadásul mindkét link magyar újságból van... a másodikban a Helsinki bizottságról van szó, aminek épp az a dolga, hogy ilyesmikkel foglalkozzon a világ minden táján. csodálatos példa. akkor ez lenne a magyarokat sűrűn érő lerasszistázás? ezt valahogy én se támadásnak, se sűrűnek nem érzem. és nem is vettem magamra. ti igen? számotokra két (magyar) cikk a folyamatos külföldi támadás?

amúgy a második cikk ráadásul nem is állít semmi olyat, ami ne lenne valós, de ez már részlet kérdés.

2014. jan. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

"hol és kit hülyéztem le?

hol állítottam, hogy egyáltalán nem írnak Magyarországról?

te ezt írtad: "Ahhoz képest mégis "sűrűn foglalkoznak" a "rasszista magyarokkal". :)"

nos, mely országok és hol foglalkoznak sűrűn Magyarországgal és rasszistázzák le sűrűn a magyarokat? légyszi támaszd alá az állítást a további személyeskedés helyett."


nos, mely országok és hol foglalkoznak sűrűn "Magyarországgal és rasszistázzák le sűrűn a magyarokat? légyszi támaszd alá az állítást a további személyeskedés helyett."


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__501..


Itt "csak marháztál". :)


[link]


http://www.youtube.com/watch?v=0Nt2hfb4LPg


[link]


[link]


Erről ennyit, tényleg "nem foglalkoznak" vele! :D

2014. jan. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 tetro ***** válasza:

12.36

szóval senki sem hülyéztem le, de szerinted ez rendszeres, ennek ellenére egyetlen egy marházást hozol fel, ami amúgy nincs is a kommentek közt. hányas komment ez? ez így baromi parttalan. állítasz dolgokat, amiknek semmilyen valóság alapjuk sincs, és bizonyíthatatlanok is. innentől igazából komolyan vehetetlen a dolog. befejeztem.

2014. jan. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
48%

Biztos törölték, de be van idézve.

Egyébként meg rémlik a hülyézés is, csak ennyi kérés közt már nem emlékszem hol volt. :D


Felőlem befejezheted, elvégre alulmaradtál mivel csak sikerült linkekkel (német és francia) alátámasztani amit állítottam.

2014. jan. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 tetro ***** válasza:

12.52

egyébként az hogy feltételesen lemarháztam valakit, aki bármilyen érv nélkül egy fél tucat kommenten át személyeskedett, az amúgy nem olyan erős talált azért :)

ráadásul te is folyamatosan csak velem foglalkozol és személyeskedsz. mi közben te még egy nicknevet sem mersz felvállalni...

az állításod valójában bizonyíthatatlan. mert amit állítottál, és amit sugalltál vele, ahhoz több tucat cikk kellene, rendszeres időközönként azonos országokból. de mivel ilyet nem tudhatsz felmutatni, hiszen nincs is ilyen, ezért az állításod hamis.

olyan ez mint mikor valaki arról beszél, hogy már pedig a cigányok (700ezer ember) vérében van a bűnözés, és hoz három példát három elkövetővel, és veri a mellét, hogy az állítása alá van támasztva...

2014. jan. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"mert amit állítottál, és amit sugalltál vele, ahhoz több tucat cikk kellene, rendszeres időközönként azonos országokból. de mivel ilyet nem tudhatsz felmutatni, hiszen nincs is ilyen, ezért az állításod hamis.

olyan ez mint mikor valaki arról beszél, hogy már pedig a cigányok (700ezer ember) vérében van a bűnözés, és hoz három példát három elkövetővel, és veri a mellét, hogy az állítása alá van támasztva..."


Igen tudjuk, neked semmi sem jó. :D


Akkor biztos ezek is széljobbos kitalációk. Ugyan már!

2014. jan. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!