Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kábítószeresek dekriminalizálá...

Kábítószeresek dekriminalizálása? Innen már csak két lépés a pedofília legalizálása?

Figyelt kérdés

[link]


Ezeket az embereket inkább leszoktatni kellene erről a szenvedélyről, a leszokásukat kellene elősegíteni.

Esetleg, extrémebb esetekben kényszerelvonás.


Meg, mi az, hogy a kábítószer legalizálása és a kábítószeresek dekriminalizálása?

Milyen elborult elmére utal, aki azért harcol?


A Marijuána legalizálás szigorú törvények közé szorítva, még azt mondom rendben van.

Na, de a kokain, heroin és társaik?


Most komolyan, a pedofíliát nem akarják legalizálni?Esetleg törvényt hozni az a pedofilok védelmére?

Szerintem az én életemben még legális lesz a pedofília.

Beteg egy kontinens ez.



2014. jan. 15. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem hinném hogy a pedofíliát illegalitásban kellene tartani.
2014. jan. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem, hogy mi a közös a pedofíliában és a kábítószerekben. A kábítószerrel magadat teszed tönkre, azt szabad. A pedofil másokat tesz tönkre, azt nem szabad. De komolyan vicc, ti meg a pedofiljaitok. Legalizálni akarják a melegházasságot? PEDOFILOK!! A drogokat? PEDOFILOK!!! Még jó, hogy az új atomblokk körüli tárgyalásokról nem ez jön le nektek...
2014. jan. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

De tényleg, én is igen kíváncsi lennék a jobbos gondolkodásmenetre. Értem én, hogy annyira kétbitesek vagytok, hogy nektek a pedofília meg a marihuána tökugyanaz és hogy büszkén veritek a melletek, hogy mindenki más agymosott birka, bezzeg ti, de valami érvelésig a hasonlóságban el szoktatok jutni? Erősen kétlem.


Látom megint tele a naci.

2014. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ez nem marihuana, hanem magasabb szint.


A mariskát nem szokták intravénásan beadni.

2014. jan. 15. 18:16
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Miért legalizálnák a pedofiliát? Semmi köze nincsen hozzá, senki nem akarja azt legalizálni és nem is fogja senki, mert akkor másban teszel kárt, a melegházasság teljesen jogos lenne, mert mi alapján veszi el bárki is két ember boldogságát, nem okoznak vele kárt senkiben.
2014. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 rajcziz ***** válasza:
100%
Elmagyarázom röviden a különbséget: aki drogozik, magának árt; aki kiéli a pedofil hajlamait, az másoknak. Érzed, hogy mennyiben más a két dolog? És akkor visszakérdek: miért kellene börtönbe zárni valakit azért, mert ő mondjuk heroinnal akarja tönkretenni a szervezetét, miközben több ezer ember alkohollal és cigarettával a nyílt utcán teszi ugyanezt? Merthogy tetszik vagy sem, ezek is drogok. Szerintem legyen mindenkinek magánügye, hogy mit visz be a szervezetébe, ne próbáljuk törvényekkel szabályozni, úgysem működik.
2014. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért? Fodor Gábor is pedofil!
2014. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fú, én eddig a drogok ellen voltam, de most, hogy tudom, hogy innen már csak két lépés a pedofília, mégis inkább küzdök a legalizálásukért!
2014. jan. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 cli_hlt ***** válasza:
73%

Sőt, megfelelő fogyasztási szokások mellett a kábítószerek nagy része sem okoz olyan kárt, mint bármelyik legális szer.


Mértékkel fogyasztva a kávé, az alkohol és sok kábítószer egyáltalán nem olyan veszélyes, mint a napi folyamatos fogyasztás. (Sajnos a dohány kilóg, már egy egészen kevés dohányfüst is jelentősen növeli bizonyos egszéségügyi komplikációk fellépésének valószínűségét).


A világ nem fekete-fehér, gyakran a középutas megoldás jobb mindkét végletnél. A legalizáció, dekriminalizáció, illetve a szubsztitúciós terápiák, belövőszobák nagyon sok ártalomtól óvnák meg a fogyasztókat és a társadalom többi tagját. Ez nem találgatás, hanem tapasztalat.

2014. jan. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kürasszír ***** válasza:

Anonim párton belüli közvélemény kutatás során a megkérdezett brit munkáspárti tagok 1,1 %-a támogatta a pedofília legalizálását, ha a kiskorú is "beleegyezik".


Jó 20 éve még az európai liberális és baloldali pártok, néhány skandináv kivételével ellenezték a melegházasságot is. Aztán mára mi lett a dologból?

2014. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!