Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mennyire lenne "demokratikus"...

Mennyire lenne "demokratikus" lépés beszüntetni a kuruc. Infot?

Figyelt kérdés

Nem az érdekel,hogy szerinted jó e vagy rossz lenne, hanem,hogy mégis milyen lenne ha beszüntetnék,elérhetetlenné tennék?

Mert ugye liberalizmus, tény hogy gyűlöletkeltő az oldal, de ugyan így például...például számomra az ATV is gyűlöletkeltő, az ahogy propaganda szerűen beszélnek a kisebbségekről.

Fontos eleme a liberalizmusnak,hogy mindenki azt csinál amit akar amíg nem sérti azzal másnak a jogait.

Beszüntethetik, de azzal sérülnek az én jogaim és még pár száz/ezer emberé.

Ahogy a nagy megmondó emberek szokták mondani amikor a baloldali csatornák hazugságain felháborodok: "Ne nézd".

Akit sért a kuruc az ne nézze.Szerintem.Ez működik visszafelé is nem?


2013. dec. 19. 16:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%

Nem lenne demokratikus.

A demokráciában a népakarat érvényesül. Ha a népnek kell a kuruc, akkor a kurucnak lennie kell.

Az mondjuk demokratikus lenne, ha lenne egy népszavazás arról, hogy beszüntessék-e vagy sem.

2013. dec. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 tetro ***** válasza:
55%
Szerintem semmit sem demokratikus beszüntetni. Viszont a demokrácia része az is, hogy egy médium számon kérhető legyen. A kuruc pedig nem az. Bárkiről bármit hazudhat, és nem tudsz jóvátételt szerezni. Így mivel az állításaikért nem vállalják a felelősséget, az egyetlen dolog amit az áldozatai elvárhatnak, az a beszüntetése.
2013. dec. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
Nem lenne demokratikus, de tragikus sem. Kb. a 13 éves unokaöcsém ír olyan színvonalom, mint ők.
2013. dec. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Szerintem pedig alátámasztja a kuruc azt amit állít.

Ha csak annyit írna,hogy ez zsidó mert én azt mondom...akkor senki sem olvasná mert hiszen kik ők?!De mivel többnyire hitelt érdemlően alátámasztják amit írnak így hiteles.

Vagy kérdés hogy miért nem hiteles?Az RTL hiteles?Miért?Mert nagy hatalma van és amit mond azt elhiszik az emberek, ők sem támasztanak alá jobban dolgokat mint a kuruc, sőt nekik feltett szándékuk a ferdítés, és ők előbb hazudnak mint mondjuk a kuruc akiknek nem érdekük.

Mekkora nézettsége lenne annak,hogy "Orbán embert ölt" ...aztán másnap közlik,hogy ja bocs mégse.

Kinek éri meg hazudni?Persze hogy a nagy "hitelesnek" mondott kereskedelmi csatornáknak.

2013. dec. 19. 17:06
 5/21 tetro ***** válasza:
21%

17.06

hitelt érdemlően alátámaszt? mivel? hogyan? miféle hitelről beszélsz, amikor nem lehet őket számon kérni?

2006-ban egy rendőr barátomról írtak egy cikket. hogy ő volt az, aki valami ártatlan járókelőt össze-vissza vert egy tüntetésen.

kirakták a fotóit, a nevét, a telefonszámát és lakcímét. hetekig kapott halálos fenyegetéseket a családja. az egészben a legszebb, hogy az adott időpontban mi együtt sütögettünk vidéken.

ezért egy normális újság több millió vagy tízmillió forintot kellene hogy fizessen. akár az ATV is. a Kuruc nem, mert nincs impresszuma sem. na innentől kezdve szerintem ami még nincs neki, az létjogosultság.

2013. dec. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 intrepid ***** válasza:
A Szabad Európa Rádiót is zavarták a kómenisták, mert zavarta a politikájukat. Mégis sok olyan infót közölt, amit eltitkoltak előlünk. Most a kurucot is, el akarják halgattatni, mert nem tetszik a véleménye. Ezzel most nem azt mondtam, hogy egyetértek minden gondolatukkal, de felnőtt emberek vagyunk, ne akarja senki eldönteni helyettünk, hogy milyen információhoz jutunk hozzá. Vagy megint be kell szereznem egy rövidhullámú rádiót?
2013. dec. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Egyébként árulja ár valaki, hogy a kuruc honnan szerez személyes információkat az emberekről?

Állítólag múltkor Deutsch Tamásnak a telefonszámát tették ki.


Ilyeneket honnan szereznek?


Feltörnek valamiféle adatbázist?

Vagy van mindenütt valami "beépített" ügynökük?

2013. dec. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 tetro ***** válasza:

17.12

képeket közösségi oldalakról. általában először csak az van kint. aztán valami agyatlan jóakaró felismeri az illetőt, és beküldi az adatokat.

2013. dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

8.

A közösségi oldalas dolog világos.


De ki ismerheti Deutsch Tamás vagy az Amerika Népszava szerkesztőjének a telefonszámát?


Deutschét max a többi Fideszes képviselő.

2013. dec. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 tetro ***** válasza:

17.18

áhh. nekem meg van vagy egy fél tucat top politikus meg több tucat celeb száma. pedig egy senki vagyok.

2013. dec. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!