Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért utálnak minket, magyarokat?

Miért utálnak minket, magyarokat?

Figyelt kérdés

Nézegettem kérdéseket, és jó néhány helyen láttam, hogy " Titeket magyarokat mi úgy utálunk ausztriában, mint ti a cigányokat " stb.

Miért? Rájöttem, hogy minket mindenki utál:

Franciaország nem segít, ellenünk volt a történelem során ( pl. trianon legfőbb támogatója ), ugyanúgy, mint az angolok. A horvátok szintén, szlovákokról, románokról, szlovénokról, ukránokról ne is beszéljünk. De miért? Miért utál mindenki? Mit tettünk ellenük?

Korrekt, egész választ várok.


2014. jan. 22. 22:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz, nem utálnak minket jobban, mint másokat. És arrafelé is ugyanolyan bugrisok teszik ezt, mint errefelé.

Amúgy az osztrákok úgy nagy általánosságban nem utálnak minket, hanem inkább lenéznek. De vigasztalódj, mindenkit a Lajtán innenről.

2014. jan. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
Nagyjából azért, amiért a cigányokat: mert valakit okolni kell.
2014. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Szegényebbek vagyunk plusz nem beszéljük a nyelvet. Ezek az osztrákok okai. A többieknek meg történelmi okai vannak. Szlovák például tudja hogy magyar földet tapos. Fél hogy netalán visszaveszik. A többieknek meg a többi sérelem.
2014. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%

A politikát nem szabad belekeverni a népek közötti barátságba. A franciák, angolok egy velejéig szemét emberek akik kutyába sem veszik a keleti országokat.. Még merem állítani hogy Amerika jobban kisegítene minket mint az Unió, hisz Kiev-be is két követ ment el jobb belátásra bírni a kormányzatot.

A románok valóban nem bírnak minket engem is megakartak gatyázni Konstancában amikor magyarul beszéltem a saját barátaimhoz..., az Ukránok viszont jó fejnek számítanak, legalábbis neten vannak barátaim. Többiekről nem tudok mondani semmit

21/F

2014. jan. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

1) Az emberek csoportokban élnek, számunkra ez a csoport a nemzet. Ha pedig a mi csoportunk szembekerül egy másik csoporttal, mi a sajátunkat fogjuk preferálni. Na most ha két nép egymás mellett él, sokszor nem fognak egyezni az érdekeik, így viták lesznek, amiben a népek között ellenségesség alakul ki. Pl köztünk és a szomszédos vagy itt élő kisebbségi népek között. És egy ilyen vitás kérdés évezredeket túlél, míg a pozitív élmények egy pillanat alatt elfelejtődnek. Így összességében mindig az utálat felé billen a mérleg két nép között, akik hosszabb ideig érintkeztek egymással.

2) Az egy baromság, hogy az angolok utálnának minket. A franciákról sem hallottam ilyesmit, de arról nem tudok személyeset nyilatkozni. Illetve én az ukránokról sem hallottam hogy utálnának minket, de a fene tudja.

3) Természetesen mindig vannak, akik felül tudnak emelkedni ezen az egész általánosító baromságon, a korábbi eszmefuttatás csak a butábbakra vonatkozik. De sajnos ők vannak többen. Sokkal többen...

2014. jan. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"A politikát nem szabad belekeverni a népek közötti barátságba. A franciák, angolok egy velejéig szemét emberek akik kutyába sem veszik a keleti országokat.. "


A józan gondolkozásba sem kéne... Bár a te esetedben nem biztos, hogy meg lehet különböztetni a különböző tudatállapotokat. Csak egyet nem értek: ha már ennyire soviniszta vagy, miért nem tanulsz meg rendesen magyarul?

2014. jan. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nemtom, engem nem utálnak.
2014. jan. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nyugat-Európában azért, mert egyre nagyobb számban oda emigrálunk és eeee'vesszük a munkát. Kösz, Viktor ezt is, meg az egymillió új munkahelyet (külföldön)!
2014. jan. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Azért nem szeretik a Magyarokat mert nincs bennük identitás tudatos összetartás (a magyarokba)

A Magyar az egy sehova és senkihez sem tartozó népcsoport.

2014. jan. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia Aljóska nevű troll account, örülök, hogy megmondhattam neked, hogy rejtsd el a nickneved a kérdéseknél.


Nem utálnak senkit civilizált emberek, Nyugaton főleg nem. Ott vannak olyan értelmi szinten, hogy nem komplett népeket gyűlölnek, hanem az egyén értékeit mérik. A magyar szélsőjobbos médián kívül senkinek nincsenek olyan elképzelései, hogy pl. a franciák utálnak minket. Ismerek vagy 50 franciát, legtöbbet nem Magyarországról. Tudod mi a véleményük rólunk? Az, ami nekünk Lettországról meg Izlandról. Ha benne vagyunk a hírekben arról tudnak, amúgy nem érdekeljük őket annál jobban, mint minket a lettek. Tudom, ez szürkébb, mint elképzelni a vasvillát emelgető francia parasztokat amint a magyarságra halált kívánnak, de ez az igazság.


Amúgy meg szlovénok, horvátok is? Te se láttál még egyet sem élőben, ha ilyen blődségeket hiszel.

2014. jan. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!