Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi az oka az ukrán tüntetésekn...

Mi az oka az ukrán tüntetéseknek? (2014)

Figyelt kérdés

2014. jan. 24. 21:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
35%

Az EU feltüzelt egy csapat füves huligánt, remélve, hogy sikerül megdönteni az ukrán kormányt és Nyugati irányítás alá vonni az országot.


Abban reménykednek, hogy Ukrajna belép majd az EU-ba, és ott is indulhat a neoliberális szabadrablás.

2014. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%

Viktor Janukovics, az ukrán miniszterelnök, elutasította az EU-csatlakozási kérelmet, ezzel nyíltan kijelentette, hogy Putyin bábja.

Ez ellen tüntetnek, szeretnének az EU részei lenni.

2014. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
És szerintetek kinek van igaza?
2014. jan. 24. 21:30
 4/26 anonim ***** válasza:
31%
Én az eu pártiakkal szimpatizálok, de h kinek van igaza, hát azt nem tudom. Nem élek Ukrajnába nem tudom mi a helyzet ott.
2014. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom náluk most azért is kellemetlen a helyzet, mert ügye az ukránok megakarnak szabadulni az oroszoktól,

az Eu-hoz való csatlakozással ezt meg is lehetne tenni.

De ügye meglehet őket érteni hogy oda sem akarnának mert akkor meg az oroszokat lecserélnék a németekre, franciákra.


Azt viszont nem tudom hogy az elnökük az orosz pártisága miatt nem csatlakozik, vagy mert csak az Eu-ba nem akar belépni.

2014. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
64%

Az EU-nak új piacokra van szüksége.


Ez egy birodalom, mely csak akkor tud növekedni, ha piacokat hódít.


Ha sikerül új piacokat szerezni, akkor lesz növekedés egy darabig, majd az is lelassul és megint új piacokra lesz szükség.


Ukrajnában az ellenzéket a nyugat pénzeli, a jelenlegi kormányerőt pedig Putyin.

2014. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
22%

"És szerintetek kinek van igaza?"


Én az EU-pártiakkal szimpatizálok inkább, bár nagyon sok minden nem tetszik az EU-ban, de még mindig jobbak, mint az oroszok, akik eléggé nyers népség, hogy finoman fejezzem ki magam.

Remélem, hogy a jövőben megváltozik majd a liberális EU-politika és akkor már teljes mértékben tudom támogatni.

2014. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
A hatos tökéletesen leírta a jelenlegi ukrán politika belső mechanizmusát. Sajnos senki nem lát a jövőbe, de ahhoz nagy jóstehetség mondjuk nem kell, hogy belássuk: igen-igen komoly EU/Oroszország érdekellentétek vannak Ukrajnával kapcsolatban.
2014. jan. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Az emberek.
2014. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
40%

Az EU liberális politikáját elég nehéz lenne betörni, kedves 7.


Az EU parlament most is jobboldali konzervatív többségű.De azok annyira jobboldaliak, mint amennyire Fekete Pákó kínai.

Így is a liberális elvek dominálnak.Elég csak rápillantani a menekült és bevándorláspolitikájukra, vagy a kisebbség és népesedéspolitikájára.

A minap hallottam, hogy a fa fajokkal kapcsolatban érdekes a véleményük, mely szerint ami nem őshonos faj azt el kell távolítani.

Népesedés területén miért nem ilyen precízek?

2014. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!