Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kérdem én Magyarországnak...

Kérdem én Magyarországnak vége van?

Figyelt kérdés
Én mondom, végünk van! Most néztem egy hírműsort ami elborzasztott és felháborított. Az akácfát invazív fajnak akarják nyilvánítani, a magyar erdők 50%-a akácfa! És lehet hogy ki kell majd irtani az egészet ha az EU úgy dönt és helyette egy génmódosított szutykokkal akarják etetni a méheket. Kérdem én abból milyen méz lesz? Ezzel természetesen elpusztítják a TERMÉSZETES méhészetet és a méztermelést, amiben a világ 20 legnagyobbjában vagyunk, Európában pedig a legmagasabb méh sűrűségünk, aminek számos pozitív hatása van.... Az erdőink 50%-áról nem is beszélve, ha azokat kiirtják mekkora kár ér minket?... Én mondom mikor 2004-ben a csatlakozásra szavaztunk szó sem volt arról hogy ránk kényszerítik hogy ki kell irtanunk az akácerdőket, ha ők azt mondják engedélyezni kell a génmódosított mérgező vetőmagokat/növényeket, nem szabályozhatjuk a rezsit, nem tarthatjuk meg a termőföldeket, nem támogathatjuk a saját nemzetgazdaságunkat, magyarul: az EU súlyosan sérti a független belügy alapelvét. A csatlakozás egy nagy k i b a s z á s volt. Gyakorlatilag semmit sem csinálhatunk úgy ahogy akarunk, és cserébe semmit nem kaptunk, sőt rosszabbul élünk mint valaha, mert ha azt lenne hogy oké ezek a dolgok vannak de úgy élünk mint a franciák vagy a németek akkor s z a r o k rá hisz nyilván így a jó mivel én is tapasztalom a saját bőrömön. csakhogy q r v á r a nincs így. Van az EU, és szabályait mindenkinek be kell tartania mondván ez minden tag érdeke és így mindenkinek jó.... menjenek a p i c s á b a, remélem Orbán ezt nem hagyja, mert hogy a baloldalnak füttyentenek nyugatról akkor ők ugranak, az biztos a kérdés hogy a Fidesz is pattan-e és hogy mekkorát....

2014. jan. 31. 20:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Tegyünk már tisztába pár dolgot.. Az Európai Unió nem hoz semmilyen hasonló tiltást, törvényt önmagában, ezt a benne részes tagállamok csinálják. A jogalkotás folyamatában nem túl nehéz megtorpedózni egy ilyen tervezetet (kb. 2-3 másik országot kell rávenni, hogy ellene szavazzon), de még ha ez össze se jönne, akkor is lehet fenntartásokat fűzni az EU-s jogszabályokhoz. Pl. az állatokkal való etikus bánásmódhoz a spanyolok hozzáfűzték, hogy kivéve a bikaviadal, mert az náluk hagyomány. Tehát az Európai Tanácsban ülő magyar mezőgazdasági miniszternek annyit kell tennie, hogy benyögi, hogy tiltsuk be az akácfát, kivéve ha méztermelésre használják, vagy jellemző az adott tájegységre, és máris 0 hatással van az egész jogszabály a magyar akácosokra.
2014. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Hát még pár ft-t romlik a forint akor igen, mer a te fizud csöken a tej meg 500ft lesz
2014. febr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Sajnos igen,magyarországnak annyi.láthatod napról napra minden egyre mélyebre süllyed. tökös gyerek legyen a gáton ,aki ezt rendbe tudja hozni. Igazán erre semmi kilátás nincs,lehet az balik,jobbik,szélső, belső egy szélhámos az egész bagázs.egy külső civilizált ország hivatalosan is megvenné úgy egy az egybe az egész szarkupac országot és elkezdené kipucolgatni mint ahogy a városi vécét szokás akkor lehet valami rend de akkor már a táblát is kicserélné az már nem lenne magyasország.
2014. febr. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Az kell, a nyárfa, mi? Hogy nyomja a szar pollenjét mindenfelé....


[link]


Az akácnak nem csak a méze jó, hanem a fája is, jó az égéshője, ennek ellenére gyorsan nő, mert nitrogénkötő.

2014. febr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!