Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ukránok mért tüntetnek?

Ukránok mért tüntetnek?

Figyelt kérdés

2014. febr. 2. 18:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

# 10

Hát ja!

Magyar nép fellázad egyböl lenácizzák meg lefasiztázák és behúzzuk fülünk farkunk!

2014. febr. 5. 22:18
 12/17 anonim ***** válasza:
Tanulhatnának a mi és egy sor ország példáján. Példának okáért Horvátország nem is oly rég tag, de már van egy kötelezettségszegési eljárás a nyakukban. Kormányuk, hogy ezt orvosolhassa, népére aggat néhány - a hitelezők által szorgalmazott - megszorító intézkedést.
2014. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
50%
Megmondom én miért tüntetnek!mert marhák!!!!Én félig meddig ukrán vagyok tudom.Sajnos ezeknek a fejükbe valamilyen tévképzet él az uniórol,ahol minden szép és minden jó!!!De ez nem igy megy.Meg a másik most már a többi politikus is kér abból a bizonyos tortából!!lassan már szégyen élni egy ilyen országban ahol az emberek mint a bárányok mennek a többi után!Ez az én szerény véleményem,lehet másnak más,de igy az uniónak nemigen kellünk majd. ja meg a másik ezek már december óta kint tüntetnek azon a bizonyos "majdanon" több halott,sérült eltünt ember.Kérdem én vezet ez valahova?????Mélyebb nyomorba mint amilyenben éltünk!!!!Annak idején a narancsos forradalom se vezetet semmihez.
2014. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
majd a saját bőrükön megtapasztalják az unijó előnyeit, mint a görögök, a horvátok, vagy mi.
2014. febr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen azt kell nézni, hogy miért tüntetnek. Minden ilyen forrongásnak megvan a maga hülyesége is igazságossága.


Én személy szerint azért szimpatizálok a tüntetőkkel, mert lázadnak. Nem tűrnek. Kiállnak a véleményük mellett.

2014. febr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
53%
Az USA heti 20 millió dollárral pénzeli a kijevi tüntetőket. Nagy falat az EU-nak a nagy ország: ráéhezett
2014. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A nagy bunyó közepette, mire is költik el azt a cirka ötmilliárdot, azt azért elárulod?
2014. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!