Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki volt Hitler, őrült vagy...

Ki volt Hitler, őrült vagy példakép?

Figyelt kérdés
Sok rossz dolog történt akkoriban, ezt tudjuk. Végsőkig elment a háborúban, nem adta fel Berlin ostrománál sem, ami németek százezreinek halálához vezetett, a végén elég őrült is volt már, állítólag saját országa pusztulásáról beszélt. És ez a fajelmélet, és darwinizmus is butaság, legalábbis túlzásba vitte a média szerint. Politikai ellenfeleinek tízezreit ölette meg, még saját elvtársait is (SA). Mégis kedvelték akkoriban a németek, hatott az emberekre, és bátran szembeszegült a cionista háttérhatalommal, nyíltan megnevezte őket, visszaszerezte az elrabolt területeket, amiről mi nem is álmodhatunk ilyen vezetőkkel. Megvetette az élősködést, és olyan népeket, amelyeket sok tisztességes ember utált. Manapság csupa gazember, gaz politikus gyalázza és sátánként emlegeti, akikről tudjuk, hogy a legaljasabbak. (lásd a mai becsület napi ellentüntetőket.)

2014. febr. 8. 19:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Megosztó ember, furcsa személyiséggel.

Egyes közeli ismerősei szerint jó fej, kedves ember, más beszámolók szerint viszont őrjöngő elmebeteg.

Az én meglátásom szerint mindkettő volt. Ritka furcsa ember.

2014. febr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
19%
Hitler egy őrült zseni volt, a szó szoros értelmében.
2014. febr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
38%

"Mégis kedvelték akkoriban a németek"


Ja, mert aki nem, azt gyorsan eltüntették.


"hatott az emberekre"


Ez kétségtelen. És? Cicero is hatott az emberekre, és mellette nem felelős tízmilliók haláláért.


"bátran szembeszegült a cionista háttérhatalommal"


Jaaaaaa, hogy téged az életbe nem foglak meggyőzni semmiről. Hát ez szomorú.


"visszaszerezte az elrabolt területeket, amiről mi nem is álmodhatunk"


Az ellopott területeket, mint Csehszlovákia, Lengyelország, Ausztria, Franciaország, Szovjetunió meg ilyenek?


"Megvetette az élősködést"


Bravo. Mint minden egyes ember a földön. Ez tényleg igazán tiszteletreméltó tulajdonság.


"olyan népeket, amelyeket sok tisztességes ember utált"


Jaj, de jó dolog is a rasszizmus, ugye?


"Manapság csupa gazember, gaz politikus gyalázza és sátánként emlegeti, akikről tudjuk, hogy a legaljasabbak."


Szóval hogyha a politikusaink azt mondják, hogy a gyilkosság rossz, akkor biztos jó, mert ők mondták. Tök logikus...


Hitler egy megalomániás ember volt, akinek véletlenül nagy hatalom került a kezébe, és megpróbálta vele meghódítani és átformálni a világot, de belebukott, és ez megőrjítette. Röviden ennyi.

2014. febr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Shai-Hulud ***** válasza:
34%
Az őrültek példaképe. :-D
2014. febr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
53%
Amíg nem kezdte el az egész háborúsdit, addig talán példakép is lehet, de utána már... Az biztos, hogy egy idő után 43-44 től kb. teljesen őrült lett.
2014. febr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%

#3


Miért ne lenne jó dolog a rasszizmus?


Egyébként pedig a kérdésre válaszolva: Szerintem nem volt ő annyira őrült, hisz a semmiből lett Németország első embere pár éven belül, volt esze méghozzá nem is kevés, bár az igaz hogy a háború vége felé kezdett szellemileg leépülni.

2014. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%

Inkább példa kép mert pár éven belül felhúzott egy erős Németországot a semmiből (úgyhogy a magas Francia adókat is fizette) áldozatnélkül visszafoglalta régi területeit (Ausztria,Csehország) Munkát adott a munkanélküli lakosságnak (autópálya építés)

Hogy utálta a zsidókat? na és? Te se imádnál olyanokat akik kifosztanak

2014. febr. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

Ez attól függ, hogy kitől kérdezed.

A jobbosoknál példakép, a balosoknál őrült.

Én semlegesnek tartom magam, és véleményem szerint ugyan olyan sz*rházi volt, mint Sztálin!

2014. febr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
18%
Hát nekem a példaképem. Remélem én leszek az utódja és akkor majd valóra váltom a terveit. Aztán pedig békésen pihenhet tovább a mennyországban.
2014. febr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Shai-Hulud ***** válasza:
26%

"Remélem én leszek az utódja és akkor majd valóra váltom a terveit."

Én meg remélem, hogy hamarabb agyonlőnek, minthogy valóra váltanád.


Csak úgy mellékesen jegyzem meg, ha sikerült volna neki, akkor most nem írogatnál itt hülyeségeket, mert mint kiszolgáló faj (magyar) tagja, ha meg is születtél volna, igen valószínű, hogy nem lenne számítógéped. Bár lehet, hogy ez jobb is lenne.

2014. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!