Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerinted hogyan alakul majd...

Szerinted hogyan alakul majd Ukrajna sorsa? Mi lesz szegény ukránokkal?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Ma este kiderül.
2014. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Janukovics helyreállítja a rendet, erélyesen szétcsapva a lázongó agyamentek között. Sajnos egypáran feleslegesen és értelmetlenül meghaltak, amiért a nyugati zavarkeltők a hibásak.


Az egész eseménysor nagyon emlékeztet az 1917-es oroszországi bolsevik puccsra és hatalomátvételre, azt is külföldi ügynökök kezdték és ahol a cár elmulasztotta erélyesen helyreállítani a rendet, aminek 100 millió ember látta kárát a következő 80 évben, majd maga is mártírrá lett.

2014. febr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi vagyok, hogy Merkel vagy Putyin győz
2014. febr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Az ukrán ellenzéket Berlinből pénzelik.


Mostanában nem növekszik elég szépen a német gazdaság és új piac kellene nekik és most találtak még egy 1 marhát, aki eladná nekik az országát.

2014. febr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg Putyin kerül ki a hatalmi harc győzteseként így Ukrajna nem lesz Uniós ország. Németek igazán megtanulhatták volna, hogy a medve nem játék.
2014. febr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ukrajna akkor sem lesz EU-s ország ha az ellenzék kerülne hatalomra, nemtudom, hogy a magyarok akik figyelik a sajtót miért ennyire egyszerüsítenek, hogy Janukovics Putyin bábja, az ellenzéket pedig az EU pénzeli...

A kérdésre a válasz: szerintem Janukovics hatalomban fog maradni a jövő évi elnökválasztásokig, a parlamentet feloszlatják és új választásokat fognak kiírni, majd a tüntetők hazamennek.

2014. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

De pont ilyen egyszerű a dolog :

Janukovics és 48 millió ukrán Oroszországtól akar hitelt kapni,

Klicsko 30-40000 követője pedig az IMF-től szeretne eladósodni.

Hogy az IMF hitel milyen kellemetlen dolog, azt már mi magyarok is megtapasztaltuk. Ezért a 48 000 000 ukrán többsége inkább Oroszországot választja.

Igen hamar vége lenne a banzájnak, ha a tüntetők egyszerűen hazamennének. De nem, az IMF inkább löveti az ügynökeit, hátha sikerül az államcsíny.

2014. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az oroszok viszik Ukrajna oroszlakta felét.

Az oroszok örülnek mert oroszországban lakhatnak.

Az ukránok meg megkapják a hatalmat a maradék Ukrajna fölött, mivel eddig az volt a bajuk hogy az oroszok kormányoztak kijevben.

2014. márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Engem inkább az érdekel, hogy mi lesz szegény magyarokkal!
2014. márc. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már eldőlt...

Sem az EU sem a NATO nem fog felvenni egy olyan országot amiben orosz katonák állomásoznak és területeket szállnak meg...

Egyszerűen megszállták a Krímet ezzel eldöntve mindent. Az EU és a NATO nem hülye hogy egy ilyen kockázatos országot felvegyen. Grúziában is ugyanez volt. Ukrajna jobb híján marad az oroszoké.

2014. márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!