Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek vannak-e Magyarors...

Falko kérdése:

Szerintetek vannak-e Magyarországon olyan férfiak, akik szívesen harcolnának a Kárpátalja visszafoglalásáért?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés az Ukrán konfliktussal összefüggéssel kapcsolatban merült fel bennem. Részletesen lásd a következő cikkben:

[link]



2014. márc. 1. 11:15
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Látom,sokan úgy vélekedtek a Kárpátalja felől, hogy az egy "szar" hely. Alighanem ezen kritikusoknak, még nem volt szerencséjük látni! Gazdaságilag persze nincs olyan "magasságokban" mint például az Észak-Nyugati országrészünk, de azért halkan megjegyzem, hogy kiterjedt ipara és erdőgazdasága okán, fejlettebb az Észak-Keleti megyéinknél - még ha az ottani fizetések alacsonyabbak is. Aki nem hiszi, olvasson utána!
2014. márc. 1. 19:03
 22/32 anonim ***** válasza:
42%
Kíváncsi vagyok mekkora lenne az a lelkesedés az első komolyabb összecsapás után. Hidd el nem valami vicces amikor azt sem tudod, honnan lőnek rád. Nem baj, majd kinövitek!
2014. márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
16%
Dehogy van. Kit érdekel.
2014. márc. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
61%

"Kíváncsi vagyok mekkora lenne az a lelkesedés az első komolyabb összecsapás után. Hidd el nem valami vicces amikor azt sem tudod, honnan lőnek rád. Nem baj, majd kinövitek!"


Tévedsz!Mert én már vettem részt háborúban,tudom milyen az!Itt még volna is értelme menni,úgyhogy MENNÉK!

2014. márc. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
50%
Aki menni akar, menjen, senkinek nem fog hiányozni.
2014. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
78%
Akkor miért nem mész?
2014. márc. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
16%

vicc.... magyarország ugyanolyan bűnözői ország.....

undorító ez az uszító cikk, egy olyan ország ellen uszotja az embereket aminek jelenleg van csomo problemaja? magyarorszag nem hiena vagy keselyu raadasul kell a fenenek az a terulet a maga millios nagysagu riszinjaval es a kb csak 100ezer magyarjaval.

2014. márc. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
84%

Én Erdélyben élek és szomorúan látom hogy az Anyaországiak egy része gyáva érdektelenségbe(már elnézést) sülyedt és magára hagyná az elcsatolt magyarságot(tisztelet a kivételnek persze). Könnyű Pestről osztani az észt, miközben ukrán szélsőségesek rombolnak Kárpátalján bármikor küldhetik az oroszok ellen a kárpátaljai magyarokat és a magyar kormány nem képes akár katonailag is biztosítani a határon túliak védelmét(és ezt sokan nem is várják el a jelenlegi helyzetben)

Tudom hogy még mindíg sokan vannak akiknek fontos magyarságuk és a magyarság összetartozása.

2014. márc. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vannak olyan férfiak, igaz kevesen,de vannak!
2014. márc. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

#23/29

Hmmmm.Érdekes

Az eddigi veteránokkal akikkel még beszéltem életemben, meg járták a háború poklait, kényszerítéssel se szeretnének vissza menni!

2014. márc. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!