Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin szerintetek is nagyszer...

Putyin szerintetek is nagyszerű államférfi?

Figyelt kérdés

Szerintem a legnormálisabb értékrenddel rendelkező vezető az európai kontinensen.


Lehet, hogy szereti a hatalmat meg a pénzt, de a népéért tűzbe tenné a kezét, teljes mellszélességgel kiáll értük és a nemzete érdekeiért.


A magyaroknak ez nagyon furcsa, mert sosem volt olyan igazi vezetőjük , aki kiállt volna értük, volt mindenféle idegen hatalomtól függő Rákosi, Szálasi meg nemtörődöm Horthy, meg most van mindenféle bohóc demokrata, akik csak,bohóckodnak,tökölnek, beszélnek,szavakban nagyok, de azonkívül semmit sem csinálnak.



2014. márc. 2. 09:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes dolgokat írnak egyesek oroszokról én külföldön laktam együtt oroszokkal, sőt albérletben szobatársam is orosz volt. Tök normálisak, sokat káromkodnak, de semmi extra. Orosz válogatja, aranylánc meg büdösek és hasonlók? Én nem tapasztaltam, de lehet. Ha orosz lennék, akkor Putyin szimpatikus lenne. Obama nyilatkozta, hogy nem helyen más ország területére katonákat vezényelni. Persze USA soha nem tett ilyet, Japán atombombáról nem is beszélve. Nem is beszélve Izrael pénzeléséről. Nem szeretetből védik Ukrajnát, hanem az EU akarja elszedni oroszoktól. És nem lehet tudni, hogy valójában mennyien EU-pártiak. Szerintem fehéroroszok és ukránok Oroszországgal járnának jobban, ez egyértelmű. Magyar szemmel meg egyértelmű, hogy semmi variáns nem jó. Remélem más nem fog beleszólni a dolgokba csak Ukrajna és Oroszország ügye lesz és NATO nem akarja e célból Magyarország légterét igénybe venni, ahogy azt tette 15 éve Szerbia esetében. (Aztán határtól 150 métrere is hullott bomba Újvidékre)
2014. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Azt nem lehetne megcsinálni, hogy azokat az agyroggyantakat, akik nem bírják elviselni, ha mások úgy élik az életüket, ahogy nekik jólesik, összegyűjtenénk a világból, adnánk nekik egy kis földterületet, ami a kutyának se kell, aztán ott élhetik világukat. A normálisak meg nyilván inkább a normálisakkal maradnának, és mindenki boldog lenne.
2015. dec. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!