Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik EU-s országban van még...

Melyik EU-s országban van még a mostani magyar kormányhoz hasonló kontár, nem sokat érő kormány?

Figyelt kérdés
Gondolom, hogy főleg a tőlünk keletebbre/délebbre fekvő országokban lehet ilyen.
2014. márc. 11. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Csehországnak is elég szarok a kormányai.

Meg, Olaszország sem dicsekedhet.


De, Bulgáriában is bajosak.

2014. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Ennyire kontár sehol.
2014. márc. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Fú de nem vagytok képben. Görög, Olasz, Portugál, Cseh kormányhoz Viktorék sehol nincsenek inkompetenciában. Az egyik legkeményebb kormány nálunk van az EU-ban, nem azt mondom hogy a legjobb, de a legkeményebb.
2014. márc. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%
A kérdésre válaszolva, valóban Európa egyik legkeményebb kormánya nálunk van. Fideszt sok mindennek el lehet hordani, de hozzájuk hasonló belső pártfegyelem egyedül talán a Jobbiknál van még.
2014. márc. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%

Ez egy nagyon jó kérdés.

Ha nem csak európai kormányokat lehetne sorolni, akkor eszembe jutna pár afrikai ország neve, de így, azt gondolom esélytelenen az összehasonlítás.

Ilyen gyalázatos teljesítményt, ilyen szinten demagóg kormányzást nulla gazdasági eredménnyel, a közjavak széthordásának ilyen mértékű tempóját egyetlen európai kormány nem tette még meg.

Ja, és akkor még egy nemzet szellemi lebutításáról nem is beszéltünk.

2014. márc. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyaranta szoktam motorozni és kerékpározni Európa különböző országaiban. Azt tudom hogy főleg a fejlett országokban jó a mentális atmoszféra, elégedettséget érezni a társadalomban. De ha ismét belépek Magyarországra, szinte érezni szoktam a társadalomban a feszültséget, az elégedetlenséget. De ez a rendszerváltás óta így van, kormányoktól függetlenül.
2014. márc. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 habsburg válasza:
34%
Magyarországon nem kormány van, hanem kollégiumi barátokból kiépült maffia. És ilyen sehol a világon nincs még egy.
2014. márc. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nézd meg melyik euróövezeti országok vannak szrban... Portugália, Görögország, Spanyolország stb...

Nekik van elég kontár kormányuk, de egyik ország miniszterelnöke se terjesztette ki még a kertjét egy egész stadionnal közpénzen. Jól mondja az előttem szóló, itt egy mafia kormány működik. Az egész országot szétosztották egymás között. Földek, trafikok, közbeszerzések, állami tenderek, minden az ő kezükben van. A kormányzás pedig a korrupció elfedését és legalizálását szolgálja. Törvényi erőre emelik a mutyizást. Ennyi. Ha simicska úrnak megtetszik az alsógatyád holnap államosítják, holnapután pedig privatizálják simicska bácsinak. Nézd meg az EU-s pénzek elosztásának többszöri átalakítása miatt egy időre felfüggesztették a kifizetéseket. 1500 milliárd forintnyi összeg sorsa lett bizonytalan csak azért, mert orbánék a minisztériumokhoz szerették volna csoportosítani a kohéziós források elosztását, a saját embereikhez, a saját zsebükbe. A sok birka meg tapsikolva ujjong a békemeneten. Olyan nyomor és szegénység lesz itt négy év múlva, hogyha a jelenlegi tendenciák folytatódnak, hogy nem győzik majd az utcáról eltakarítani a hajléktalanokat kövön üldögélés okán.

2014. ápr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha igaz lenne a tájékoztatásod és a véleményed, akkor nem a kormánypárt vezette kormány maradt volna hatalmon. De nem igaz. Elkúrtátok megint.

Le kéne váltani a mostani kormány támogatóit ugye :-) ?

Isten őrizz, hogy nálunk a tőlünk nyugatabbra lévő országokhoz hasonló kormányok legyenek.

2014. ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ha igaz lenne a tájékoztatásod és a véleményed, akkor nem a kormánypárt vezette kormány maradt volna hatalmon."


Amit írtam tényszerű, utána tudsz nézni. Illetve tudnál, ha akarnál, de egy birka vagy, így mindent elhiszel, amit a hírtv és a közmédia el akar hitetni veled.


"Elkúrtátok megint."

Mármint, hogy én? Én nem kúrtam el semmit.


"Le kéne váltani a mostani kormány támogatóit ugye :-) ?"

Nem kéne őket leváltani, elsősorban meg kéne tanítani őket arra, hogy mi az a kauzalitás és a következetesség, illetve nem ártana fejleszteni a memóriájukat sem. Például ha valaki pár éve a tandíj ellen szavazott, akkor ma miért támogat egy olyan erőt, amely bevezette a tandíjat? Sose volt még ennyire drága a hallgatóknak a felsőoktatás. Ez is tényszerű, utána tudnál nézni, ha nem lennél ennyire birka.

"Isten őrizz, hogy nálunk a tőlünk nyugatabbra lévő országokhoz hasonló kormányok legyenek."


Én se szoktam ajnározni a tőlünk nyugatabbra lévő országok kormányait, de ők legalább nem árulják el a saját honfitársaikat.

2014. ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!