Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Kormány megadja a lehetős...

Ha a Kormány megadja a lehetőséget a választásra állami nyugdíj és a magánnyugdíjpénztárak között, akkor miért lenne problémás az, ha a egészségbiztosítás is hasonló elven működne?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Ne adj nekik MÉG ötleteket. Ez is elég szívás.

Gyakorlatilag nincs választási lehetőséged, mert ha nem mész át az államiba akkor nem kapsz majd nyugdíjat, de befizetned azt bizony kell. Az én olvasatomban ez zsarolás és lopás.

2010. nov. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ami késik, nem múlik. A Fidesz rálépett egy útra, amelyből nincsen visszafelé, és csak a káoszba vezet. Ha majd elfogy az a pénz, amit a nyugdíjra gyűjtők 12 évi megtakarításaiból ellop a kormány, akkor jöhetnek a bankbetétek is. Én akkor fogom itt hagyni ezt az országot.
2010. nov. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Én nem fogok átlépni, bárhogy zsarolnak! Úgyis le lesznek váltva!
2010. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!