Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egyesült Államokban a fekete...

Egyesült Államokban a fekete vagy mexikói negyedek a veszélyesebbek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 30. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fekete... de ez a bőrszínedtől függ. ;) Fehérként valahogy egyikbe sem ajánlott menni, szóval jó nekünk idehaza Európában.
2014. márc. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért Európában is vannak nem fehér embernek való negyedek... Még Magyarorságon is...
2014. márc. 30. 22:18
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Hát kinek van jobb fegyvere, létszáma, ki van jobban felszerelve. egyébként a nagyvárosokban is vannak nemcsak fekete vagy mexikói bandák, hanem kínaiak, oroszok, sőt az odatelepült olasz maffia utódszervezetei is. Emelett az is számít hogy melyik városról beszélsz, például Detroit-ot tartják az egyik legveszélyesebbnek, de nyilvánvaló hogy pl. New York-ban több szervezett banda van mivel sokkal több ember él ott, több potenciális áldozat, vevő (drog) van.


Szóval a bőrszín nem nagyon számít a fekete és a mexikói bandák többsége is a gettókból jön.

2014. márc. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően a fekete bandákkal szokott lenni sok gond, bármint úgy értve, hogy a hírekben legtöbbször erről hallani, bár az is igaz, hogy legtöbbször egymással háborúzó bandák szoktak a gondok lenni, tehát ha valaki sima fehér emberként besétál az kevésbé van veszélyben mintha a rivális bandából egy fekete lenne.
2014. márc. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fekete.
2014. márc. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Los Angelesben élnek magyar ismerőseim, ők a spanyol ajkúakkal nagyon jól kijönnek, teljesen természetes barátságok jönnek létre, de a fekákkal nem igazán barátkoznak pontosabban egyáltalán nem. A mexikóiak meg a négerek aztán végképp ki nem állhatják egymást. Ebből eredően egy fehérnek egy fokkal rosszabb a feka getto.
2014. ápr. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én is úgyx tudom ahogy mondják a 6 os
2014. ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!