Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Angliában mennyire szeretik/gy...

Angliában mennyire szeretik/gyűlölik a magyarokat?

Figyelt kérdés
Hallok mindenféléket innen-onnan. Ki szeretnék menni majd valamikor Angliába tanítani, de nem tudom, hogy hogyan menjek: szeretettel fogadnak, úgy kezelnek, mint bárki mást, vagy pedig csak azért bántanak majd, mert magyar vagyok.

2014. máj. 16. 16:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%
Utálják mint a hígfost. Te szeretted itthon a román vendégmunkásokat?
2014. máj. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

"szeretettel fogadnak, úgy kezelnek, mint bárki mást, vagy pedig csak azért bántanak majd, mert magyar vagyok."


Hát tapsikolni nem fognak neked az biztos. Bántani sem fognak, a legtöbbjük próbálja leplezni, hogy utál, ezért mondani biztosan nem fogja, legfeljebb csak érzed néha.

2014. máj. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Néhány külföldi magyar azonban panaszkodott, hogy rosszul bánnak velük a munkahelyükön, piszkálják őt csak azért, mert magyar.

Amúgy semmi bajom a románokkal. :-D A kedvenc zeneszerzőm felesége is román, és egy tündéri bájos lány :)

2014. máj. 16. 16:48
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Ilyenkor hol van a nagy toleráns, elfogadó multi-kulti Anglia?

Egyébként még mindig jobban fognak neked örülni, mint a cigányoknak vagy araboknak.

2014. máj. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

"Egyébként még mindig jobban fognak neked örülni, mint a cigányoknak vagy araboknak."


Ez mondjuk igaz.

2014. máj. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%

Egyik barátnőm családostul kiköltözött Angliába, ahogy a volt sógornőm is. Egyiküket sem érte/éri semmilyen bántalmazás, megszólás, pedig tudják, hogy magyarok.

Inkább a magyarok szoktak gyűlölködni. Azért is irogatnak sokan a "gonosz, magyart utáló, megalázó külföldiekről", mert nyílván magukból indulnak ki. Tisztelet a kevés kivételnek.

2014. máj. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
5,5 éve élek Angliában, saját vállalkozásom van, rengeteg emberrel találkozom a munkám során, de senki nem nézett le vagy gyűlölt azért, mert nem vagyok brit. Akik az interneten panaszkodnak, többségében magyarok között élő, nyelvet nem vagy alig beszélő, minimálbérért güriző emberek, akiket egy kelet-európai főnök is megaláz, mert hagyják magukat.
2014. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Ezt felejtettem én is leírni utolsó. Külföldön ha szemét a főnök, az általában vagy magyar vagy török. Nemrég mutattak egy ilyen esetet a tv-ben. Csak az ilyenektől hallok panaszt, de ők meg is érdemlik.
2014. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

Akinek nincs szakmája vagy értéktelen a diplomája, annak jobb megélhetést biztosít Anglia. Gyártósoron, vagy bolti eladónak, recepciósnak jóval többet fizetnek.

Ha hiány szakmát tanulták ki, akkor itthon is megtalálhatod a jól fizető helyeket. Lehet fel kell Pestre utazni, de külföldön se fogsz 10-20 ezres településen diplomás munkát találni.

Ha tanárnak tanulsz és minden vágyad, hogy külföldön taníthass, akkor külföldön szerezz diplomát. Nem ismerik

el a hazai diplomát, főleg azokon a szakokon, ahol ott is túlképzés van.

2014. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Angliában London az egy külön sziget nem sok angolt találsz a városban. Délen a liberális mekkákban különleges módon keveredik a tolerancia és a rasszizmus.
2014. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!