Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Angliában mennyire szeretik/gy...

Angliában mennyire szeretik/gyűlölik a magyarokat?

Figyelt kérdés
Hallok mindenféléket innen-onnan. Ki szeretnék menni majd valamikor Angliába tanítani, de nem tudom, hogy hogyan menjek: szeretettel fogadnak, úgy kezelnek, mint bárki mást, vagy pedig csak azért bántanak majd, mert magyar vagyok.

2014. máj. 16. 16:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
9%

"Akik az interneten panaszkodnak, többségében magyarok között élő, nyelvet nem vagy alig beszélő, minimálbérért güriző emberek, akiket egy kelet-európai főnök is megaláz, mert hagyják magukat."


Hát hogyne kedveském. Neked nem csak vállalkozásod van Londonban, de még minden interneten panaszkodót is személyesen ismersz.

2014. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%

"Hát hogyne kedveském. Neked nem csak vállalkozásod van Londonban, de még minden interneten panaszkodót is személyesen ismersz."


Nem, nem ismerek minden panaszkodót, de itt létem alatt találkoztam jó pár magyarral, a panaszkodók 90%-a az általam említett rétegekből került ki. A magyarok jelentős százaléka itt is csak panaszkodni, elégedetlenkedni tud, a többség semmit nem változik ittléte alatt, sajnos.

2014. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

57% gratulálok. egyszer kijelented, hogy nem ismered mindenki véleményét, majd magad jelented ki, hogy az emberek 90% milyen véleménnyel van.

Brávó ilyen egy igazi szélsőséges, amikor egy teljes közösséget néhány kiragadott vélemény miatt képes megbélyegezni.

Csak gratulálni tudok. Gondolom minden elhiszel, ami a tv-ből jön.

2014. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
71%

22:08!


Most neked mi a franc bajod van? 5,5 éve élek itt, sok mindent láttam már, munkám során is sok magyarral találkozom, tapasztalatból beszélek.

2014. máj. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

hagyjad a hülyegyereket


azt kéne meglátni, hogy ha valaki rendes nyelvtudással megy ki (most IELTS 7.0 a minimum mármint nagyságrendileg) és van végzettsége akkor nem fog wc-t takarítani stb. de..reménytelen amúgy akármit is mondani..so demagóg much nónszensz

2014. máj. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%

Közönyösek, ahogy '48-ban, '56-ban voltak.


Egyébként, amióta Erick Beckett magyarsággyalázó, "mítosztalanító" könyveit olvasom, azóta még nagyobb undor van bennem e téren.

2014. máj. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 goaus ***** válasza:
100%
Az én tapasztalatom az, hogy semmi bajuk az emberrel ha magyar. A hozzáállást, szorgalmát nézik, nem is ismerek olyat akit bármi inzultus ért volna azért, mert nem brit. Elég elolvasni itt is pár hozzászólást, a gyűlölködés, kirekesztés éppen a magyarok többségére jellemző, sajnos.
2014. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sokat segítettek :)
2014. máj. 18. 05:47
 19/19 anonim válasza:

Én kint élek, egy kisebb angol cégnél dolgozom. 3 -an vagyunk külföldiek, 2 spanyol meg én. A főnökeim kifejezetten kedvelnek, nem foglalkoznak vele hogy honnan jöttem, pedig a nyelvet sem beszélem tökéletesen. Az számít ahogyan dolgozom és ami a legfontosabb idekint, noha közhelyesen fog hangzani: azt kapod vissza az emberektől, ahogyan Te viselkedsz velük.


Ismerek én is picsogó magyart aki szerint kiközösítés van, az ő személyiségük olyan, hogy otthon (Magyarországon) is utálná őket mindenki...


Másik nagy igazság, hogy London és Anglia két teljesen más világ.


Amúgy 1-2 válaszoló elmondta az igazságot, főleg a különböző nációk fúrják egymást nagyon. Pl török mindenki mást utál, meg a pakik is, stb...

2014. okt. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!