Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha az EU nem nyomatná a...

Ha az EU nem nyomatná a liberális maszlagot, akkor Putyin mennyire tudná befolyásolni az embereket?

Figyelt kérdés

Jelenleg Putyin és az általa támogatott, európai, szélsőjobbos pártok folyton azzal jönnek, hogy a négerek, az arabok, a cigányok, a homoszexuálisok, a szakállas nők, a holokauszt, a transzvesztiták, stb. erősen privilegizálva vannak az EU-s országok kultúrájában és közéletében.

Szó mi szó, ez valóban így van, ezt én is észrevettem.


Na de mekkora befolyása lenne Putyin nagyúrnak, ha nem így lenne? Mennyire támogatná őt az orosz lakosság és azok, akik a többi országban liberalizmus-ellenesek és azért már szinte vallásos jelleggel imádják Oroszországot?

Én azt hallottam, hogy az oroszok többsége még mindig nyugatra vágyik a folyamatos állami propaganda ellenére és nyugati akar lenni. Kb. akkora réteg lehet ott Putyin híve, mint ahányan nálunk fanatikus fideszesek és jobbikosok.


Én úgy vélem, hogy Putyin lényegében csak az atlantisták dekadenciájából tartja fenn a hatalmát. Arra épít leginkább és a szélsőjobb is. Ha az atlantisták befejeznék ezt a politikát, akkor az ellenfeleik is megtörnének, mint mondjuk nálunk a Jobbik.



2014. máj. 18. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Az általad leírtakban sok igazság van, a Putyin és Jobbik hívek nagy része többé nem lenne az. A többség csupán oda kényszerül, valami ellen "harcol", nem pedig valamiért.
2014. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%

Nem befolyásolná, hanem felszabadítaná.

Nem 1944-ben jött keletről a felszabadító sereg (szovjetek), hanem most !!!

Ilyen egyszerű. Nem kell bevenni a nyugati liberális maszlagot.

Bár a Fidesz csak mondja, bárcsak tenne is az EU ellen, bárcsak valóban szembemenne velük...egyedül a Jobbik csinál valamit. Szerencsére.

Putyin nagy arc amúgy, nem tudom néztetek-e videókat róla.

Tud egy csomó nyelvet, és tök jó fej.

Nem kell félni tőlük, nem meghódítani akarnak minket,

Hanem nemzeti államokat karnak létrehozni. Jól teszik.

2014. máj. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Az általad leírtakban sok igazság van, a Putyin és Jobbik hívek nagy része többé nem lenne az. A többség csupán oda kényszerül, valami ellen "harcol", nem pedig valamiért."


Tökéletesen erről van szó.

Még azt is meg merem kockáztatni, hogy ebben az esetben az EU még Putyint és az érdekkörét is meg tudná dönteni Oroszországban és EU-barát vezetést tudna kialakítani náluk, ami idővel vezethetne oda, hogy Oroszország is az EU része lenne.

Ebben az esetben pedig létrejöhetne egy hihetetlen potens szuperállam Portugáliától egészen Kamcsatkáig, ahol rengeteg nyersanyag, terület, tőke és lakos lenne jelen és bátran felvehetnénk a versenyt az USA-val és Kínával is.

2014. máj. 18. 18:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért odáig ne menjünk előre, Putyin mögött egy nagyon erős oligarcha réteg van, akiknek majdnem mindegy hogy milyen ideológiát követnek, egy Putyin-féle mérsékelt jobbközép politika tökéletes. Az egyszerű emberek támogatása csökkenne csak.
2014. máj. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%

Ezt a liberális maszlagot nem fogják befejezni, hiszen lételemük.


Tessék egy kis anatómia EU polgároknak:

[link]

2014. máj. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Szuperállomról meg kár álmodoznia az EU-nak, így is omladozik és széthúz szegény.
2014. máj. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Shai-Hulud ***** válasza:
68%

"Hanem nemzeti államokat karnak létrehozni. Jól teszik."


Egy fenéket.

Látszik, hogy igen messziről sem ismered az oroszokat, és Putyint sem.

Putyinnak teljesen egyértelműen nagyhatalmi törekvései vannak, Oroszország régi fényét, és a Szovjetunió valamikori hatalmát szeretné visszaállítani.

Szarik ő a te nemzetállami vágyaidra, Oroszország "nemzetállam" most is, és a legkisebb gondja is nagyobb annál, hogy a többi nemzet önrendelkezésével foglalkozzon.

Nem is érdeke, neki az az érdeke, hogy az egyes államok Oroszországnak legyenek alárendelve, Oroszországtól függjenek. Saját szempontjából teljesen igaza is van, de azért a Jobbiknak is lehetne annyi esze, hogy nem dől be ennek.

(Szerintem van is, csak most jól ki lehet használni ezt a hátszelet...)

A Jobbik simán átnevezhetné magát Jobbik Oroszországért Mozgalomra!

2014. máj. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!