Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Norvégiában hogyan tudják...

Norvégiában hogyan tudják betiltani a koldulást?

Figyelt kérdés

[link]


Egyáltalán lehetséges ez?Hogyan fogják megcsinálni?


Persze értem én, bizonyos román bevándorlók bajokat okoznak, de akkor miért nem toloncolják őket, ki?

Egyszerűbb lenne, mint betiltani a koldulást.



2014. jún. 17. 09:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%
Nem, nem kell őket kitoloncolni, jó helyen vannak ők Norvégiában, hagy kapja az ívet a sok libsi.
2014. jún. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
20%

Amúgy meg tudják nyomni a pénzt az itteni libbant gittegyleteknek, de, hogy ott vannak a kedvenceik az meg már nem tetszik nekik.


Mondjuk kissé érdekes, hogy mindenhol beelégszenek velük.

2014. jún. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%

Újabb kérdés, ahol a libsik szép csendben vannak és kétségbeesve nyomkodják a piros kezecskét.

Még mindig azt hiszik, h ezzel megtudják úszni a vitát és nekik lesz igazuk.

Szegények:)

2014. jún. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Megjöttek a íkú harcosok válaszolni.:)


Toloncolás nincs az EU-n belül. Az egyik legalapabb szabály a szabad helyváltoztatás. Schengeni övezeten belül ott vagy ahol akarsz lenni.

A koldulás már nehezebb dió, mert ott csesztetni kell a többi állampolgárt hogy adjon neked pénzt, ill a közterületet a szokványostól eltérően kell használni. Ezt már valahogy jogszabályba lehet foglalni, hogy ne lehessen ezt megtenni. (kb mint ahogy a prostitúciónal megfogalmazták az aktív és passzív felkínálkozás jogi tényállását) Szóval nem vagyok jogász, de toloncolás nincs, koldulásbetiltás lehet.

2014. jún. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%

Itt te vagy az IQ harcos.

Ha te kimész Franciaországba és csak a bajt kevered, hiába az EU alap, úgy kiba...sznak mint macskát szarni, mert mellékbüntetésként vagy valamilyen formában ott is létezik a kiutasítás.

És igen, (mielőtt rákérdeznél) visszamehetsz, de ha megfognak a rendőrök akkor még jobban megszívod.

2014. jún. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Románia még nem tagja teljesen a Schengennek.
2014. jún. 17. 10:52
 7/21 anonim ***** válasza:
42%

Nem véletlenül:D

Nevetséges az egész nyugat meg a nagy demokráciájuk:)

2014. jún. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Shai-Hulud ***** válasza:
51%

"Nevetséges az egész nyugat meg a nagy demokráciájuk:)"

Na ha nem kell a demokrácia, akkor szépen fogd be, neked nincs beleszólásod!

2014. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%

Te meg tanulj meg szöveget értelmezni, nem azt mondtam, h nnevetséges a demokrácia, hanem amit a nyugat képvisel, az nevetséges!

Újabb többdiplomás értelmiségi hozzászólást, inkább pofára esést láthattunk.

Egyre nehezebben viselik a fiúk a kényes kérdéseket:)

2014. jún. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%

Ezt egyébként már megfigyeltem a libsiknél, h képtelenek elviselni, h nincs igazuk

Inkább kiforgatják az ember szavait aztán őszintén örülnek az idióták, h ők h megmondták:D

A kedvencem az, mikor töröltetik a kommenteket, persze szigorúan a tolerancia és elfogadás jegyében:DDDDDD

2014. jún. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!