Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek az iszlamistai...

Szerintetek az iszlamistai csoportok elfoglalhatják Izraelt és legyőzhetik a keresztényeket?

Figyelt kérdés
Irakban már elfoglaltak egy területet, Szíriában is elfoglaltak, és azt akarják hogy Izrael egyik területét és elfoglalják.

2014. júl. 5. 12:08
1 2
 11/17 atika7 ***** válasza:
0%
ostoba gyilkosok,ehhez ertetek k..a buszke lehetsz.F..sze nem mesz akkor a gyokereidhez gyilkolaszni
2014. júl. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, atika7 ha ezt az én írásomra írtad, az nem gyilkolás, ha a "hazád" oldalán hadba lépsz és őt szolgálod. A "hazádat" véded vele, sok zsidónak nem adatott meg a lehetőség hogy Izraelben élhessen, de nagyon kevés azon zsidók száma, akik ne adnák esetlegesen az életüket Izrael szabadságáért. Sok olyan zsidót ismerek, akik szolgáltak a Machal-ban mert kötelességüknek érezték, voltak akik soha nem tértek vissza, de Izrael szabadságáért haltak meg.
2014. júl. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy ne tévessz össze azokkal, akik zsoldosként harcolnak és gyilkolnak, nekik semmi közük a háborúhoz, csupán a pénzért csinálják mert remekül keresnek vele, és olyan embereket ölnek akik nekik semmit nem ártottak.
2014. júl. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 atika7 ***** válasza:
tudod mit nem ertek,hogy miertis irtjak egymast az ottani fanatikusok,es most mindket felt beleertve.Te zsido vagy,szerinted a zsidoknak van igazuk.Bar az teny hogy Izrael terjeszkedik gatlastalanul,es torvenytelenul...Csakhogy leszogezzem semmi bajom a zsidokkal,es meg rasszista sem vagyok
2014. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Izrael csak a saját szabadságát védi, és teszi ezt már 2000 év óta, mert a zsidókat mindig lehetett bántani, lehetett őket üldözni, lehetett írtani és soha nem hagyták hogy nyugodtak éljenek, és nem hagyják a mai napig. Izrael csak a saját területeiért küzdött és küzd mind a mai napig.
2014. júl. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Tizes: Azt azért megértem, hogy a "hazádért" akarsz harcolni, de Izraelben élni nem lehet olyan csodálatos.

Naponta halnak meg emberek terrortámadásokban, nem tudhatod, hogy mikor felszállsz a buszra, túl fogod-e élni. Teljes veszélyben élik ott az életüket és én nem értem, hogy bírják ki.

2014. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 atika7 ***** válasza:
0%
fas.fejek...
2014. júl. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!