Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehetséges, hogy a NATO...

Lehetséges, hogy a NATO atomháborút akar indítani Oroszo. Ellen?

Figyelt kérdés

Bilderberg döntések, új NATO-doktrína született a video szerint. Le akarják bombázni oroszországot a NATO. Lehetséges hogy a NATO atomháborút akar indítani Oroszo. ellen ?


http://www.youtube.com/watch?v=CzPw5yHSiJ4


2014. júl. 11. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem hiszem, annyira talán nem hülyék.
2014. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Atomháborút senki sem akar. Akinek van atomja, csak és kizárólag azért van, hogy másik ne lőjjön rá atommal, mert akkor vissza tudja adni.
2014. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Máskor kezd úgy, hogy Világ-Panoráma vagy echo tv és nem kell a linkre kattintanunk.

Tényleg van aki ezt elhiszi? Ez ilyen molnár f. árpád szint, sok kitaláció, hülyeség.

2014. júl. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Csak én nem látom a hasonlóságot a műsor intrója és e között?


https://www.youtube.com/watch?v=IPMnEmkoPFs

2014. júl. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Amint elindulnak a NATO-rakéták az orosz műholdak már látják is őket, és még a becsapódás előtt küldenék a válaszcsapást. És senki sem akar a kőkorszakba visszamenni.
2014. júl. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Kedves kérdező.

Nehéz őszintén elmondani, de amikor megeszed az ócskaságokat, akkor megbetegedhetsz. Ugyanígy ha olyan forrásból tájékozódsz, ahol az emberek buták/vagy önmagukban aljasak (ezt döntse el mindenki maga), akkor te is butává vagy aljassá válsz.

Jól válogasd meg, honnan okosodsz.

2014. júl. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%

"Világ-Panoráma - Drábik János - Trianon, Bilderberg döntések"


Ezek a videó felvezetőszavai. Ezekből egy is elég hogy biztosak legyünk benne hogy totál baromság következik. A világpanoráma az hollószínház 2. Aki ezt képes komolyan venni, az ássa el magát.

2014. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Fuuu engem külön külön is ki tudnak akasztani, de egyszerűen megakartam hallgatni mit beszélnek de nem bírtam mikor bemutatta h Drábik a vendége egyszerűen az X-re kellet kattintanom. Már az kiakasztott mikor mondja h titkos csoportoknak köszönhetjük Trianont. Drábik és Szanisz elmebetegek.
2014. júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor semmi sem igaz ebből ? Drábik honnan veszi, hogy erről volt szó a konferencián ? Ha ilyen súlyos dolgokkal dobálóznak, illik alapos ok.
2014. júl. 11. 22:00
 10/15 anonim ***** válasza:
A jelek sajnos erre mutatnak, rakéta elhárító fegyverek telepítése stratégiailag fontos helyszínekre, például. Nekem olyannak tűnik, mintha előkészületeket tennének egy orosz rakétatámadás kivédésére, de miért, nincs erre semmi oka a NATO-nak, hacsak nem ők akarnak támadni, és a védelmi rendszerek az orosz válaszcsapás elleni védelemre kellenek.
2014. júl. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!