Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehetséges, hogy a NATO...

Lehetséges, hogy a NATO atomháborút akar indítani Oroszo. Ellen?

Figyelt kérdés

Bilderberg döntések, új NATO-doktrína született a video szerint. Le akarják bombázni oroszországot a NATO. Lehetséges hogy a NATO atomháborút akar indítani Oroszo. ellen ?


http://www.youtube.com/watch?v=CzPw5yHSiJ4


2014. júl. 11. 20:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Összességében szélsőjobbos vagyok- kicsit meghatározatlan amúgy, mert amolyan fajta mérsékelt szélsőjobbos elméleteim vannak...

Na de a lényeg. Az echo tv-t csak akkor nézném, ha lekötöznének a székhez és kipeckelnék a szemhéjaim. Politikai oldaltól függetlenül betiltatnám az olyan csatornákat, ahol csak az egyik oldal hülyeségei mennek.

Amúgy meg szerintem inkább jobb félni, mint megijedni alapon mennek az előkészületek. Esetleg egy új hidegháborúra készülnek a felek ( ez csak egy homályos gondolat).

A 3. világháború eljövetelén vizionált az egyik szélső-szélső-szélső jobbos portál is tavaly. Márciustól minden egyes hónapra leírták, ha na következő hónapban már háború lesz...ééééés nem lett. Se márciusban, se áprilisban. Egészen augusztusig nem lett semmi...Aztán már megunták...Na mindegy, a lényeg, hogy szerintem inkább próbálj több oldalról tájékozódni, akár még a politikai nézetedtől eltérőeket is olvasgatni, és igyekezz kiszűrni a lényeget. És semmit ne higgy el elsőre.

2014. júl. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem lehet neki volt igaza és atomháború fenyeget?
2014. júl. 13. 17:02
 13/15 anonim ***** válasza:

"Csak én nem látom a hasonlóságot a műsor intrója és e között?"


Már ezer éve észrevettem én is, hogy a Battlefield zenéjét használják. :D

2014. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A kérdés ostobaság. A hidegháborúban volt pár nagyon forró helyzet, de szerencsére mindig volt pár értelmes döntéshozó, aki tisztában volt vele: az atomháború lesz az utolsó háború. És ez nem csak valami ostoba, regényes szófordulat.
2014. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Természetesen.

És nem mellesleg Szaniszló Ferencre is folyamatosan lövi Obama és Soros György a drónokkal a hárpot és a kemtrélt.

2014. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!