Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyire tájékozottak külpolit...

Mennyire tájékozottak külpolitikai témákban a gyakorin?

Figyelt kérdés
2014. júl. 16. 15:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%
Semennyire. Itt az emberek fele egyáltalán nem foglalkozik külpolitikával, a másik fele meg a "kannibál zsidó bankárok uralják a világot azzal a céllal, hogy tönkretegyék Magyarországot" szinten áll. Lehet hogy van egy-két kivétel, de az átlag egy kicsit sem ért hozzá.
2014. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%
Én azért szoktam régebben vele foglalkozni, bár a mostani eseményeket annyira nem követem. Ilyen zsidó bankáros barom kérdésekhez alapból nem is szólok hozzá (bár ez nem jelenti azt, hogy ez nem igaz; csak szerintem pont leszarják ezt a mini Balkánt, Közép-Európa szívében).
2014. júl. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én Szíria-ügyben, és Mexikóval kapcsolatban otthon vagyok, a többivel nem nagyon foglalkozom, nincs rá időm. Meg persze követem az izrael által fenntartott terrort.
2014. júl. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

'Meg persze követem az izrael által fenntartott terrort.'


Milyen terrort?

2014. júl. 16. 17:57
 5/19 anonim ***** válasza:

És még te kéred számon rajtubk, hogy mennyire követjük a külpolitikát?


Azt, amely során rengeteg palesztín gyereket ölnek meg brutálisan, és nem túl szép látványt nyújt egy olyan gyerek, akinek ketté van hasadva a koponyája, az agya meg a földön szét van terülve. A rakétákra pedig zsidó kisgyerekek írkálnak jókívánságokat.

Továbbá vannak a paleztínoknak fenntartott haláltáborok is, de gondolom túlságosan követed a külpolitikát, hogy ezekről tudj.


Mégis mit gondolsz, miért vonulnak az emberek utcára a világ minden táján, minden nagy városban izrael ellen tüntetni? Viccből?

2014. júl. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ad 1: kéretik túlzásokba nem esni.

Ad 2: tudod, a kioktató modort valahogy sohasem csipáztam igazán.

2014. júl. 16. 23:00
 7/19 anonim ***** válasza:
Igen, nem kéne az izraelieknek túlzásokba esni. Ezt mond meg nekik.
2014. júl. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem éppen az izraelieknek címeztem.
2014. júl. 17. 01:46
 9/19 anonim ***** válasza:

Akkor az szerinted teljesen helyénvaló, amit művelnek, és ahogy felrúgják a nemzetközo szerződéseket?

Akkor kinek címezted? Esetleg nekem? Ha túloznék, akkor kitalálnék sokkal cifrább dolgokat, és nem a valóságot írom le. De mégis, szerinted mi a túlzás?

2014. júl. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Azt, amely során rengeteg palesztín gyereket ölnek meg brutálisan, és nem túl szép látványt nyújt egy olyan gyerek, akinek ketté van hasadva a koponyája, az agya meg a földön szét van terülve. A rakétákra pedig zsidó kisgyerekek írkálnak jókívánságokat.

Továbbá vannak a paleztínoknak fenntartott haláltáborok is, de gondolom túlságosan követed a külpolitikát, hogy ezekről tudj.


Mégis mit gondolsz, miért vonulnak az emberek utcára a világ minden táján, minden nagy városban izrael ellen tüntetni?'


Palesztin gyerekek széthasogatott fejjel: gondolom az izraeli rakétázások áldozataira gondolsz, mert nem hinném hogy afféle megsemmisítő Einsatzgruppe-k mászkálnának palesztin területeken.

Izraeli haláltáborok: nem gondolod, hogy akkor Hága őket venné elő elsőként és nem a hollandokat Srebrenica miatt?

Arról pedig végképp nem tudok, hogy Izrael-ellenes tüntetések folynának világszerte. Erről valami infót, ha lehet.

2014. júl. 17. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!