Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen könyveket, dokumentumfi...

Milyen könyveket, dokumentumfilmeket tudtok ajánlani nekem a Közel-Keleti helyzetekről? (Lásd: Gázai övezet, Palesztina-Izrael, Szíriai polgárháború, Libanon, Hezbollah stb. )

Figyelt kérdés
Most hogy ismet aktualitasat nyerte az izraeli es palesztin konfliktus, azon vettem eszre magamat hogy hajnalig kepes vagyok forumokat, oldalakat, hireket nezni hogy mi zajlik a Kozel Keleten a masodik vilaghaboru utantol napjainkig, de atfogo jo kepet nem kapok az osszevissza olvasgatasbol. Van e konyv, dokumentumfilm (persze hogy van) ami ezt a temat boncolgatja, reszletezi kulonosen kiterve az ottani diktaturakra, katonai vagy terrorista szervezetekre, polgarhaborukra? Cimeket varok!

#Izrael #Palesztina #Gaza #gazai #ovezet
2014. júl. 23. 04:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Leon Uris: Exodusz
2014. júl. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magyarul sajnos alig van, mert a kommunista rendszer (a SZU eloirasara) tiltotta ezeket a dokumentumokat.
2014. júl. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!