Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik a világ legliberálisabb...

Melyik a világ legliberálisabb országa?

Figyelt kérdés
Szerintem Portugália.
2014. júl. 24. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szempontból?

Gazdasági szempontból Japán.


Társadalmi, kulturális szempontból Svédország.Elég megnézni Malmöt, mintha nem is Európában járnál.

2014. júl. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen a svédeknél rengeteg a bevándorló. Gyakorlatilag már alig van svéd ott.
2014. júl. 24. 11:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Hollandiát mondanám. Eutanázia, drogok, piros lámpás negyedek.
2014. júl. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Észak-Korea
2014. júl. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Vigyázzatok, attól függ az élet milyen területét vizsgáljuk. Ha multikultiról, melegekről, drogokról hasonlókról van szó sok nyugati ország nagyon liberális. De fogjanak meg 2 liter pálinkával a norvég határon. Hajts egy bizonyos (nem túl magas) sebesség felett Norvégiában. De a tömeggyilkos nem kap elrettentően magas ítéletet.

Svájcban bizonyos lakóházakban nem húzhatod le a budit este tíz után, mert zajos. A járókelő rád hívja a rendőrt ha túl kopottnak véli a parkoló kocsid gumiabroncsát.

2014. júl. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem a "liberális" szó nem a gyorshajtásokra vonatkozik... Abban ne legyen már liberális senki, hogy valaki több százzal száguldozik az utakon...


Nem tudom, melyik a "leg", de Hollandia mindenképp ott van. Bevándorlók, eutanázia, piros lámpás negyedek, drogok, melegek... Igazi paradicsom egy libsi számára. De inkább csak a nagyobb városok, pl Amszterdam. Vidékebbre menvén még olykor olyanokkal is lehet találkozni, akire itthon azt mondanád, hogy "nácifasisztajobbikosgárdistás".

2014. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Portugália?:) Én imádom azt az országot, sokszor jártam már ott (Brazíliában is), de azért ott még messze nagy a katolicizmus hatása. Én Svédországot vagy Hollandiát mondanám...
2014. júl. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%
Izrael.
2014. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A piaci fékeket és az állami kontrollt Magyarországon is teljesen kiszedték. Ezért volt hatalmas káosz 2009ben és ezért vészelte át viszonylagos nyugalommal Csehország és Lengyelország a válságot.

Angol után a magyar gazdaságban van a legkevesebb állami tulajdon. Csak annyi a különbség, hogy az angol gazdaságban az angol tulajdonú végek aránya jóval magasabb, mint a magyaroknál ...

2014. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!