Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Konföderációs Amerika...

A Konföderációs Amerika zászlaját miért minősítették náci jelképnek?

Figyelt kérdés
Érdekes az ilyeneket betiltják, de a kommunista jelképet nem...
2014. júl. 24. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Nem minősítik annak.

Ki minősíti annak?Pár libsi, de ők nem egyenlőek a mindenkivel.


Az USA déli vidékeihez hozzátartozik az a zászló, illetve a vele járó szemlélet:)


Én jártam már a déli, vidéki részén, nagyon tetszett.Cowboy ruha, lovak, shotgunok, igazi konföderáció korabeli konzervatív szellem:D

Hithű magyar jobboldalinak, mint én, csodálatos volt.

2014. júl. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Például meccsre nem lehet vele menni, mert náci jelképnek számít. Komolyan mondom vicc ami itt folyik...
2014. júl. 24. 19:23
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mintha én azzal szeretnék meccsre menni, csak felháborítónak tartom.
2014. júl. 24. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem náci, hanem szélsőjobbos szimbólum, ugyanis ezalatt a zászló alatt harcoltak azok akik a feketék elnyomását, megalázását támogatták. Kicsit rondán fogalmazva ez a feketéknek a horogkeresztes zászló.
2014. júl. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mert ez egy ocsmány zászló, amihez milliók vére tapad. na, azért. nincs ember, aki büszkén hordja ezt a lobogót, esetleg csak a pisztolypörgető, fegyverb*zi, wescocsizmás, cowboykalapos suttyó redneck whitethrashek.
2014. júl. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, mert az USA zászlajához aztán kevesebb vér tapad, mi ? Ne legyél már ennyire hülye.
2014. júl. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!