Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha valóban annyi civil áldozat...

Ha valóban annyi civil áldozat van gázában akkor a propaganda képekre miért a szíriai háború képeit meg zs kategóriás horror fimekből kivágott képeket rak a hamasz és az imádóik?

Figyelt kérdés

Ha tényleg annyi civil áldozat van akkor miért kamuznak?

[link]

[link]



2014. júl. 25. 11:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Akkor mutasd már meg h lehet Google-lal ilyen képeket keresni?
2014. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Mondom agyhalott vagy. Ha van egy x képed rámész gugul képekre ott rákattintasz a fényképezőgép ikonra vagy bedobod a linkjét vagy behúzod hdd-ről és kiadja hogy a neten fent van-e. Értelemszerűen egy filmből készül screenshotok mindenhol fent vannak és így kb két perc alatt megtalálják honnan származik a kép. Tudom egy olyan szélsőjobbernek akinek a számítógép bekapcsolása is túl bonyolult meghaladja az értelmi képességeit de ma ez már egy alap dolog.
2014. júl. 25. 13:55
 13/21 anonim ***** válasza:
42%

Ez akkor is a te baromságod, összeesküvés elmélet.

Mi lesz a következő?

H a HAARP-pal lövik a zsidókat???

2014. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Marczell ***** válasza:
42%
Ezek szerint úgy kell hozzáállni a képekhez mint illusztrációkhoz. A lényeg nem vész el, mert így is több száz ember halt meg, ki darabokra szakadt, kit lövedék talált el stb. Erre te megragadsz ennél a médiában gyakran használt módszernél és próbálod jelentéktelenné tenni a gázában elkövetett agressziót.
2014. júl. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

#15

Nem vitatom hogy sok civil halt meg gázában, ez tény, mindenki tudja hogy a hamasz civileket élőpajzsként használja hogy a fegyverraktárait védje, de nekem az a fura hogy a csúnya gonosz zsidók gyerekeket gyilkolnak itt a kép című cikkeknél kamu képek vannak. Akkor lehet hogy még sem tudtak volna valósi képet elővarázsolni max pár fegyveres terroristáról meg azok hívőiről és azok kevésbé mutatnak szépen egy ilyen cikkben? Mert én inkább erre gyanakszom.

2014. júl. 25. 15:20
 16/21 Marczell ***** válasza:

"mindenki tudja hogy a hamasz civileket élőpajzsként használja"

Mutass nekem olyan palesztin híradást ahol beszámolnak arról hogy a Hamasz élőpajzsként használja a civileket. Én csak az izraeli oldalról hallom ezt a vádat. Ha ez tényleg így lenne akkor miért nincs tele a média palesztin családok segélykiáltásaival, akik megakarnak szabadulni az őket elnyomó Hamasztól? Az egész világ felhördülne rajta és támogatásáról biztosítaná Izraelt.

Én nem adok hitelt ennek a vádnak, szerintem izraeli politikai fogás hogy legitimnek tudják feltüntetni a ténykedésüket.


Össszegoogle-zött képek használata tényleg jó támadási felület, ezt én is furcsának találom elvégre egy háborús övezetről van szó, 1-1 bombázás után 100 képet lehetne készíteni embermaradványokról, gyerektestrészekről.

2014. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

" Ha ez tényleg így lenne akkor miért nincs tele a média palesztin családok segélykiáltásaival, akik megakarnak szabadulni az őket elnyomó Hamasztól? "


Attól mert a kurucnimfó nem írja még meg van ilyen. Meg tudod élnek palesztinok Izraelben Gázán kívül is nem szép számmal és nem véletlenül jöttek el Gázából.

2014. júl. 25. 21:05
 18/21 Marczell ***** válasza:

"Attól mert a kurucnimfó nem írja még meg van ilyen. Meg tudod élnek palesztinok Izraelben Gázán kívül is nem szép számmal és nem véletlenül jöttek el Gázából."


Persze hogy élnek, Izraelben is élnek palesztinok.

Mivel Gáza több éve gazdasági, tengeri, szárazföldi és légi blokád alatt megértem hogy szabadulni próbálnak sokan a gettóból, minden bizonyára tizedüknek sikerül elhagyni a területet mert vagy egyiptomi határőrök vagy izraeliek fogják meg őket és fordítják vissza

2014. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Mutass nekem olyan palesztin híradást ahol beszámolnak arról hogy a Hamasz élőpajzsként használja a civileket."


Katari nem lesz jó? Pl Al Jazeera - [link]


Elsõ rés utsó bekezdése: ENSz korábban már korábban is bírálta a "palesztin" csoportokat, hogy ENSz iskolákban rejtegetnek fegyvereseket és fegyvereket.


Ja, persze, az ENSZnek is zsidók diktálnak, ugye. Csak mer Te aztán igazán nem hiszel az összeesküvéselméletekben.


Amúgy az ENSz oldalán ( [link] ) megtalálod a fõtitkár felháborodásai között. Meg azt is, hogy felháborító, hogy raetákat tárolnak az ENSz iskolában és ráadásul miután megtalálták, nagyon úgy néz ki, hogy visszaadták a "jogos tulajdonosnak".


Ami meg az agressziót illeti, nincs megszólaló, aki ne ítélné el a hamaszt, amiert civil célpontokra lövi a rakétáit és nem fogadja el a tûzszünetet, amivel pedig sok életet menthetett volna meg. EZt konkrétan nemrég az egyiptomi külügyminiszter mondta.


Ja, azért kapsz "palesztint", sõt, kifejezetten hamaszt: http://www.youtube.com/watch?v=UXZEzbT0H1s

http://www.youtube.com/watch?v=eQ6S0-o3uFI

Komolyan gondolod, hogy a gázai civileknek minden vágyuk, hogy a háztetõn legyenek, amikor jön a bombázó? ( Nem a Madonna, hanem az F16 :) )

2014. júl. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Van más is bőven.

Lakoházbol lejárat a bunkerbe

https://www.youtube.com/watch?v=zXTUTS6CT6Q


A következő légi felvétel, úgy ahogy az izraeli hadsereg látja, azaz nincs kicsicsázva mint a hamasz propaganda filmjei. Izraelben, a határhoz közel, Szufa kibutz mellett. A hamasznyikok egy alagút bunkerből jöttek ki, készülnek a kibutz megtámadására. Hirtelen ugranak, mert meghallják a közeledő repülő hangját, rohannak vissza az alaguthoz, de a bomba eléri őket. Az alsó lápen az otthagyott humanitárus eszközök. Szegény polgári áldozatok. (A 2. film)

[link]



Ez támadó alagút belülről:

[link]

[link]

2014. júl. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!