Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izrael amerikai nagykövete,...

Izrael amerikai nagykövete, Ron Dermer Washingtonban kedden azt követelte, hogy Nobel-békedíjjal tüntessék ki az izraeli hadsereget, mert katonái meghalnak a Gázai övezetben, a "Palesztin terroristák" viszont életben vannak. Ezt, hogy gondolják?

Figyelt kérdés
2014. júl. 25. 20:50
 1/10 Marczell ***** válasza:
60%

Én még soha nem hallottam olyan javaslatot hogy egy hadsereget, ami háborút vív, béke Nobel díjjal tüntessenek ki.

Nobel békedíjat az érdemel aki képes arra hogy rábírja a feleket békés rendezésre és így az értelmetlen vérontás elkerülésére.

Az az ember aki ilyen kijelentés tesz, szerintem elmebeteg.

2014. júl. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem mondott hülyeséget... Ők a Közel-kelet egyetlen demokráciája, békét tartanak fent. Szerinted mi lenne, ha nem vállalnák magukra a békefenntartó szerepet? Inkább örülne mindenki, hogy ők megteszik!

Az amerikaiak meg nem tudom, mit háborognak azon, hogy évente dollármilliárdok mennek az izraelieknek! A fegyverkezés a béke záloga!

Az amerikaiknak hálásnak kell lennie azért, hogy nem az ő katonáiknak kell ott a rendet fenntartania, hanem az izraeliek átvállalják ezt a missziót!

Izrael kezében van annak a póráznak a vége, mely másik végén az acsarkodó, fogvicsorgató, iszlám fundamentalista arabok vannak!

2014. júl. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem ő azt mondta hogy azért érdemelnek Nobel békedíjat mert egy ország sem fordít ennyi figyelmet a civilek védelmére és a hasonló méretű katonai offenzívák rendre sokszor ennyi emberéletet követelnek.
2014. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Ez kb olyan vicc mint Orbán 1 millió munkahely ígérete. Politikai süketelés. Erre nem igazán kell adni.
2014. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
YE hogy gomdolod azt, hulyesegeket allitasz. Az izraeli nagykovet nem "kovetelt" semmit.
2014. júl. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%

Arra verik a nyálukat, hogy ők mennyire figyelnek a civil lakosság épségére és hogy a csúnya Hamasz tehet arról, hogy ilyen magas a civil áldozatok és sebesültek száma. Nem szeretnék állást foglalni egy ilyen konfliktusban, az a véleményem, hogy kölcsönösen gyűlölik egymást az izraeliek és a palesztinok, ha tehetnék, akkor kiirtanák egymást (egyik oldalról hiányzik a technológia, a másik oldalnak meg fenn kell tartani a 'szegény zsidók, mi vagyunk itt az áldozat' látszatot)


Az is fura, hogy tényleg megöltek 3 izraeli gyereket, ami felháborító, de rendre kimarad, hogy utána a zsidók is megöltek 3 vagy 4 (pontosan nem tudom) palesztin gyereket, méghozzá élve elégették őket.


Ami meg a civil lakosság figyelmeztetését illeti, az alábbi video elgondolkoztathat bárkit, hogy a két rakéta közötti kb. 15 másodperc az mennyire hatékony menekülésre ad esélyt.


[link]


Sok befolyásos zsidó él világszerte, ez kb. tény, nem összeesküvés elmélet és ezek kezében vannak egyes médiumok és azt próbálják elhitetni mindenkivel, hogy ők a Közel-Kelet egyetlen demokráciája, ártatlan bárányok a nagy arab farkashorda mancsában. Közben meg CNN riporterekre támadnak rá ezek az ártatlan metéltek, csak mert az áldozatok számát akarják közölni, fotelből nézik a becsapódó rakétákat és ujjonganak stb.


Egy kutya mind2, egyik sem jobb a másiknál. Mellesleg a Nobel díjat is zsidók osztják ki, általában zsidóknak. Erről ennyit.

2014. júl. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%

Előző vagyok, 79% (majd ha lepontoztak akk csökken :D )


A video-ban amit linkeltem írják, hogy telefonon értesítik a lakosságot. Ne akarják már beadni, hogy kiépített telefonhálózat működik a Gázai övezetben és minden lakos megengedheti magának, hogy ilyen készüléke legyen. Olyan ez mintha Hitler 20 perccel a kitelepítés előtt odaszólt volna a zsidóknak, hogy kezdhettek pakolni, nevetséges az egész és szerény véleményem szerint kamu is. Próbálják a humánus hadsereg látszatát kelteni ezek a kegyetlen gyilkosok.

2014. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazad van sajnos.
2014. júl. 26. 18:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Kerdezo adnal linket, hol, mikor mit kovetelt a nagykovet?
2014. szept. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Hamasz es az IA ugyanannak az eremnek a ket oldala. Azonos celok, azonos eszkozok:

Hamasz: [link]

IA: [link]


A kulonbseg, hogy a Hamasz Izraellel probalta kezdeni, es ebbe folyamatosan belebukik, az IA pedig Irakkal es Sziriaval kezdte. De persze az IA is eler majd Izraelhez, es ott nekik is eltorik a bicskajuk.

A te szemednem kerdezo azonban akkor is Izrael lesz az agresszor szegeny arabokkal szemnem.

2014. szept. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!