Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szólsz ahhoz, hogy a...

Mit szólsz ahhoz, hogy a románok magyar katonák sírjait gyalázták meg?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=6QwpQ4PgZhI&feature=player_em..



Románok katonai temetőben gyalázták német, és magyar katonák emlékét.


2010. jan. 10. 19:31
1 2 3 4
 31/36 Hintalow ***** válasza:
Az én véleményem: pont letojom az egészet.
2010. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

"ennyiből ök azt gondolhatnák h minden magyar cigányokat öl"


pontosn így is gondolják a románok,szlovákok stb a köcsög hazaáruló zsidó média miatt.

2010. jan. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
A szlovákok,románok,sőt az egész világ vagy leszarja,vagy gyűlöli a cigányokat. Ez tény!
2010. jan. 15. 17:18
 34/36 anonim ***** válasza:

Az én véleményem az, hogy minden katona sírját gondozni kell annak nemzetiségétől függetlenül. DE: Teljesen természetes dolog az, hogy minden nemzet saját hősi halottait előnyben részesíti az idegenekkel szemben. Én személy szerint jobban tisztelem egy magyar katona sírját, mint pl. egy szovjet vagy románét, mégpedig azért, mert MAGYAR vagyok. Egyszerűen abszurd az, hogy Magyarországon szovjet hősi emlékmű áll magyar hősi emlékmű helyett, mikor a szovjetek ELLENÜNK, a magyarok pedig ÉRTÜNK harcoltak a háborúban.

Valaki a hozzászólók közül párhuzamba állította a románok általi tömeges erdélyi magyar sírgyalázást a néhány magyarországi sírgyalázással. A kettő között azonban van egy lényeges különbség. Az, hogy míg Magyarországon ezeket néhány h.lyegyerek követi el, addig a románoknál ez intézményesítve, a hatóságok együttműködésével történik, abból a célból, hogy a magyar gyökereket eltüntessük Erdélyből.

2010. febr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek az utolsóval!
2010. febr. 13. 09:06
 36/36 A kérdező kommentje:
utolsóval
2010. febr. 13. 09:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!