Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Törökországban mi alapján...

Kovács János Szal. kérdése:

Törökországban mi alapján választották ki a bojkottált termékcsoportokat? A Coca-Cola, a Nestlé, a Kraft, a Frito Lay és az Unilever mennyire kötődik Izraelhez illetve a zsidósághoz?

Figyelt kérdés
Törökország bizonyos mammutvállaltok termékeit bojkottálja, hogy Izrael háborús politikáját befolyásolja. Nem értem, hogy milyen kapcsolat van ezen vállalatok és Izrael között. Erre keresek választ.

2014. júl. 28. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Most játszod a hülyét?
2014. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Van ott is gyáruk konkrétan, ha jól tudom. Legalábbis régen már volt egy hasonló bojkott és ott is erről volt szó.


Nem hinném, hogy köze lenne ahhoz, hogy az összes ilyen cég zsidó tulajdonban van...

2014. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Én sokszor jártam Törökországban. Nekik könnyű, tele vannak kiváló hazai termékekkel. Ehetsz - ihatsz könnyűszerrel úgy, hogy nem kell megvenned a sok nyugati szemetet.
2014. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

" Ehetsz - ihatsz könnyűszerrel úgy, hogy nem kell megvenned a sok nyugati szemetet."


EZ MAGYARORSZAGRA IS IGAZ! Vagyis a torokok bojkottja nem azert van, mert ok olyan fene fejlettek lennenek.

2014. júl. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Törökországban élünk, és már évek óta nem veszünk zsidó többségi tulajdonban lévő termékeket.
2014. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Jobb is, hogy ot eltek, es nem itthon!
2014. szept. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Zsidó terméket én se vennék meg.
2017. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor elozo, sok mas mellett dobd ki a szamitogepedet, mert pld az is zsido talalmany, azaz zsido termek.
2017. júl. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!