Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért mosdatják itt egyesek...

Miért mosdatják itt egyesek állandóan Izraelt / a vallásőrült zsidókat és reagálnak gyerekesen az ellenvetésekre?

Figyelt kérdés

Nagyon unom, hogy amikor feljövök ide, és megnézem a kérdéseket, akkor látom, hogy egyes törzsfelhasználók elárasztják az oldalt a provokatív kérdéseikkel és válaszaikkal, melyekben hol fényezik, hol áldozatnak állítják be Izraelt / bizonyos zsidókat és kritikusaikat / a velük szemben állókat pedig veszett antiszemitáknak, neonáciknak, hazugoknak / tudatlan ostobáknak állítják be. Ha valaki rámutat az ilyesfajta propagandisták gyenge érveire, manipulációira, cáfolja őket, jobb esetben elfelejtenek reagálni és otthagyják a vitát, mintha semmi sem történt volna, rosszabb esetben előjön az 'antiszemita / neonáci' kártya vagy gúnyolódás. Nem akarják megérteni, hogy nem kell Jobbikosnak vagy antiszemitának / neonácinak lenni ahhoz, hogy Izraelt kritizálja valaki, hanem csak jóérzésűnek.


Nem csak akkor tolják az ilyesfajta propagandát, amikor a zsidók nekiállnak a Gázai-övezetet bombázni, hanem akkor is, amikor nyugalom van, mondhatni egész évben.



Neveket is lehetne hozni, de egyrészt kimoderálnák, másrészt így is lejáratják magukat, nem kell a hülyeségüket még itt is reklámozni, harmadrészt biztos ráismertek néhány híres válaszolóra...



Mi motiválhatja ezeket az embereket az ilyesfajta keresztes hadjáratuk során ?


2014. júl. 28. 22:15
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
62%
Mert a Németh Sándor főlelkész úr, a Hitgyüli pápája azt mondta, hogy aki Izraelt bírálja az náci.
2014. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
39%

Igen-igen:D

Múltkor volt itt több kérdés is, ahol a kérdező próbálta játszani a pártatlant a kérdés kiírásakor, de burkoltan csak az jött le, h a zsidók az atyaúristenek:D

Persze nem hagyhattam ki, elkezdtem kekeckedni vele.

Rögtön előjött a foga fehérje, neki állt ezerrel anyázni, mindent próbált megmagyarázni.

Amit nem tudott, azt figyelmen kívül hagyta stb.

Persze a palesztinokat nem védte, sőt!

2014. júl. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
44%

Ezt a viselkedést már én is megfigyeltem, de nem csak ezzel kapcsolatban, hanem mindennel... Akármiről van szó, okosan összeszedem az ellenérveket, amiket FORRÁSOKKAL alá is támasztok, aztán amikor már nem talál fogást rajtam egyszerűen vagy figyelmen kívül hagy; vagy pedig nem reagál egyáltalán.


Ezeket hívják úgy, hogy buta ember, amiből nagyon sok van itt és nagy a szájuk, amiért arc és név nélkül fröcsöghetnek.


Én magukat a zsidókat nem bántanám konkrétan, de a vezetésük ugyanúgy undorító, mint bármely másik korrupt országnak. Az ilyen címkézéseket pedig általában leszarom, mivel semmi nincs mögötte csak az, hogy nem tud mivel támadni már, így lenáciz (közben az én dédöregapámat ugyanúgy megölték a nyilasok).

2014. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
19%
Én azért védem Izraelt és a zsidókat mert Rothschild dollármilliókat költ bérkommentelőkre a reptoid finanszírozási alapból.
2014. júl. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
70%

Leginkább azért, mert idegesít az állandó alaptalan zsidózás. A zsidók élvezik, hogy gyerekeket öldöshetnek, a zsidók élvezik, hogy országok gazdaságát dönthetik romba, a zsidók elpusztítják a világot. Megjegyzem, én soha nem írtam ki a témában kérdést, annyira azért nem érdekelnek. De ha valaki csak azért zsidózik, hogy zsidózhasson, az idegesít, és visszaírok, hogy ne beszéljen hülyeségeket.

A gázai helyzet is bonyolult, mindkét félnek alapos oka van arra, amit csinál. Ha valaki ebből annyit szűr le, hogy mocskos zsidók, annak igenis leírom, hogy hülye.

Kritizálni lehet őket, csak értelmesen. Szidni nem lehet őket, főleg nem értelmetlenül. Ehhez nem kell zsidó imádónak lenni, csak jóérzésűnek. Bármelyik másik népet is megvédem az alaptalan primitív vádaskodással szemben.

2014. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 Szeressük egymást ***** válasza:
48%
Az motival Izrael vedelme mellett, hogy a kozel-kelet egyetlen demokraciaja, es egyben azon a helyen a zsidokereszteny civilizacio bastyaja. Izrael letezese bizonyitek arra, hogy Isten nem vetette el vegleg a zsidosagot, hanem fel fogja venni oket, es a rajuk varo vilagmeretu uldozesek es haborusagok miatt maga a Messias fog megjelenni, hogy megoltalmazza és megszabaditsa oket bunteto iteletek altal. De a zsidosagnak mint nepnek csak a maradeka fog udvozulni a nyomorusagok miatt.
2014. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
60%
Hú, az 5-ös de szépen összefoglalta. Én is azt gondolom!
2014. júl. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
36%
Én bevallom hogy a zsidók pénzelnek ezen álláspont hangoztatására. Egy felesért bárki más nevében is bevallom, méghozzá egy megbízható névtelen feljelentés formájában.
2014. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
52%
Izrael, attól függetlenül, hogy mit tesz, a legfejlettebb és legcivilizáltabb ország a Közel-Keleten. Aki a régióban nem őket támogatja, az az elmaradottság, a primitívség pártján áll. Izraelben kb. olyan életszínvonal van, mint nálunk, iható a csapvíz, normális munkák vannak, normális fizetéssel, sok fiatal jár egyetemre és tudósnak tanul, ahol pl. a kvantumfizikáról beszélnek, nem pedig arról, hogy a Föld 6000 éves és a Korán az igazság.
2014. júl. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
35%

Mert pont lesz*rom hogy két, általam egyáltalán nem kedvelt népcsoport hogyan írtja egymást menetrendszerűen.

Azt meg kifejezetten szánalmasnak tartom, amikor az egyik felet ártatlan kis báránykák gyülekezetének próbájuk beállítani, csak mert a másik fél a "zsidók".

2014. júl. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!