Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kedves Izrael-ellenzők! Ha a...

Kedves Izrael-ellenzők! Ha a közel-keletre kéne költöznötök vajon hova mennétek? Csak nem Izraelbe, a közel-kelet egyetlen demokráciájába, európai szemmel tűrhető életszínvonalú országába?

Figyelt kérdés
Vajon a többi ország a környéken miért nincs Izrael szintjén, amikor hatalmas területük, népességük van, ráadásul temérdek olajuk? Miért van az, hogy Szaúd-Arábiában, Dubajban luxusvárosokat építenek az olajbizniszből befolyt pénzből, de semmit sem költenek tudományos kutatásokra?

2014. júl. 29. 11:36
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
45%
Nem. És aligha mehetnék, ha akarnék is.
2014. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
50%
Ha kötelező lenne a Közel-keletre költözni, én Izraelbe mennék, jóllehet nem vagyok zsidó.
2014. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
40%

Izraelbe biztos, hogy nem.

Nem csípem a zsidókat.


Mellesleg Közel-keleten nem csak Izrael és Szaúd-Arábia létezik.


Én személy szerint Kuvaitba mennék, gazdag, modern és sokkal szabadabb, mint Szaúd, a nőknek sem kötelező a függönyözött viselet.Illetve lehet alkoholt is inni.

Katar is hasonló Kuvaithoz.


Sok európai is dolgozok Katarban, Kuvaitban.

2014. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
24%
Libanon. Az nem olyan rossz.
2014. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
66%
Nem mennék a közel-keletre... Egyébként nem vagyok zsidó, így Izraelben nem telepedhetnék le. Ha mégis, akkor is megkeserítenék az életemet a többiek.
2014. júl. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
59%

A kérdésedet azért találom demagógnak, mert a jóléti államnak is kell egyfajta tisztességet felmutatnia. A demokráciának, amit szintén sokra tartok még inkább.


Fegyverrel megoldani konfliktusokat, és odáig alacsonyodni a szomszédokkal, mint az általad kérdezett ország teszi nem tisztességes dolog.

2014. júl. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 szántóvető ***** válasza:
50%

majd akkor költözök ki ha öngyilkos akarok lenni.kiállok a főtérre,kitűzök egy Szent Horogkeresztes zászlót.azt hiszem felesleges lesz élelmet csomagolni magamnak.

"Vajon a többi ország a környéken miért nincs Izrael szintjén"-nézd meg a természeti adottságokat.Szaúd-Arábiában sem folyó,sem tó nincs pedig hatalmas ország.ki vágyik ilyen mostoha körülmények közé?

ha jól tudom akkor izraelbe települnek a a zsidók által működtetett amerikai multik,ezek húzzák fel a gazdaságot.zsidó segíti a zsidót.

izrael egyre nagyobb befolyásra tesz szert,nagyon szeretne európához tartozni.el fog jönni az az idő amikor amikor kérni fogja a felvételét az EU-ba.

2014. júl. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
14%
Természetesn Iránba. Nekünk magyaroknak az az őshazánk.
2014. júl. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
64%
Végre egy sokezredig zsidóimádó kérdés. TI kedve zsidóimádók miért nem költöztök már Izraelbe ha ennyire imádjátok?
2014. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
27%
Én mindig is értettem.
2014. júl. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!