Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Támogatjátok Koszovó, Katalóni...

Támogatjátok Koszovó, Katalónia illetve Skócia függetlenségét?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért igen, ha nem, miért nem?

2014. aug. 7. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Mi közöm hozzájuk? Hiába támogatom, az nem változtat semmin.
2014. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%

Ne haragudj, hidegen hagy a probléma.

Ezek annyira erőltetett, semmire nem jó dolgok. Ugyan rákenhetjük, hogy a függetlenség szép meg jó, viszont adott államformációban is lehet szépen és jól élni.

Az emberi boldogság pedig nem függ attól, hogy az adott népek függetlenek/függetlenek-e.

Tehát a válasz - nem érdekel.

2014. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Támogatom.


Ha ez boldogabbá teszi őket, akkor mindenképpen támogatandó.

2014. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Koszovó már független, a másik kettő nem. Amúgy meg az ő döntésük.
2014. aug. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ki kellene találni erre a függetlenedésre egy szabályrendszert, mert jelenleg túl nagy gondot okoz ez a probléma. Alapvetően az mellett vagyok, hogy engedni kellene.
2014. aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én támogatom a népek önrendelkezését, de elsősorban békés módon. Az ilyen kérdésekben népszavazáson kellene dönteni, ahogy az történt Montenegró, Krím esetében is és idén szavaznak a skótok, katalánok is.

A krímiek, katalóniaiak népszavazása viszont jogilag problémás, mert Ukrajna, illetve Spanyolország nem ismeri el annak jogosságát.

2014. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak Koszovót nem támogatom. Koszovó egy nagy igazságtalanság úgy mint Erdély is. Koszovó az Szerbia!!
2014. aug. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!