Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországban is olyan...

Németországban is olyan súlyosak a bevándorlók által generált problémák, mint az Egyesült Királyságban és Franciaországban?

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 13:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%

Én itt élek és nem tudom mire gondolsz, szerintem csak a magyarországi jobber propaganda agyszüleménye ez is.

Majd jön a sok megmondóember, de én semmit sem tapasztalok.

2014. aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
nem rossz Németország. Franciaországban viszont katasztrófa.
2014. aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Nincs. Ahogyan az UK-ban sem és Franciaországban sem. A szélsőjobboldali propaganda felkap néhány, egyébként sajnálatos esetet és ezek alapján terjeszti a hülyeségeit.
2014. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Az leginkább az első válaszolónak szól:

[link]

[link]

[link]

2014. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%

Rengeteg bevándorló érkezik Európába, és a döntő részük tisztességes, a helyét megtaláló, dolgozni tudó és akaró ember. Ráadásul olyanok, akik ha mást nem, mosogatnak, bevásárlókocsit tolnak vissza, vagy napszemüveget árulnak.

Megbecsülik magukat, és az az ország amelyik befogadja őket, az megbecsüli a dolgozóit.


Valóban szélsőjobber propaganda az egész, ami azt hangoztatja, hogy a bevándorlók problémásak, és állandóan visszatér a témára. Mondjuk hozz kell tennem, a fenti hírt terjesztők többsége olyan szerencsétlen, hogy az országhatáron nem tudna magától átmenni, ezért mindent elhisz, és kedvére terjeszti is az általa soha megnem értett országok és soha meg nem értett emberekről szóló dolgokat...

2014. aug. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
2014. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

3 városban éltem eddig, 2 tartományba, több nagyvárosban jártam többször.

Inkább hiszek a saját szememnek, mint bárki másnak.

Persze tudom, hogy Mo a legjobb, meg orbán majd milyen f*** kis Oroszországot csinál belőle. Ott vannak gondok, nem itt.

2014. aug. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

Én itt élek és nem tudom mire gondolsz, szerintem csak a magyarországi jobber propaganda agyszüleménye ez is.

Majd jön a sok megmondóember, de én semmit sem tapasztalok.


Te csak egy kis szaros troll vagy. Aki másokat provokál.

Németországban pedig maximum az álmodban laktál.

2014. aug. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Shai-Hulud ***** válasza:
56%

Igen, az egész nyugat ROHAD, és már évek óta a szakadék szélén áll (ezt mi már 40 évvel ezelőtt is tudtuk). Azóta is csak ott áll, és röhög rajtunk, akik egy lépéssel előttük vagyunk.


Ott náluk annyira INSTABIL a helyzet, hogy naponta tömegével érkeznek a bevándorlási kérelmek hozzánk is, és a keleti országok mindegyikébe, de sajnos nem tudunk annyi menekült franciát és németet befogadni, főleg, mert ezek egy szót sem beszélnek magyarul.


Mi már régóta tudjuk, hogy az egész kapitalizmus a CSŐD SZÉLÉN áll, és csak pár év, és teljesen összeroppannak. A legnagyobb problémák nem is Európában vannak, hanem az USÁ-ban, amelyet már réges-régen csak mesterségesen tartanak a felszínen. Nem is csoda, egy alig 200 éves demokrácia honnan a fenéből is tudná, hogy hogyan kell egy országot fenntartani és irányítani?


Ezek csak mennek a saját hülye fejük után, ahelyett, hogy példát vennének a mi UNORTODOX megoldásainkról, amelyekkel mindjárt Európa vezető gazdasági nagyhatalma leszünk!

2014. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Jobboldali megmondóember?

Nem is tudom h akkor miért van az, h ugyan az a 37-38%-os kommentelő osztja mindenhol az észt.

Másrészt Franciaországban igen is van gond a feketékkel, nem véletlen pakolták ki a cigányokat is, Angliát annyira nem vágom, németről úgy gondolom, h nem olyan vészes. de ugye ott mások a feltételek is.

Tehát nincs minden elnézve nekik és nem tömik segéllyel őket.

Ennyi.

2014. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!