Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A szélsőjobboldalon miért...

A szélsőjobboldalon miért veri minden szerencsétlen arra, hogy Oroszország, Kína, Észak-Korea és a többi nyomi állam nemsokára leveri a Nyugatot?

Figyelt kérdés
Komolyan, most ezeknek ez kell vagy mi bajuk?

2014. aug. 27. 20:12
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
49%

" Le kéne ülni a seggetekre, jobberkéim,"


Innentől igazából kár is továbbolvasni a hülyeségeidet.


"A multikulturalizmussal nincs baj, egy remekül működő rendszert lehetne összehozni, ha nem járna ilyen-olyan juttatás és jogi védelem a problémás bevándorlóknak. Robbantgatnak? Tényleges életfogytiglan. Gyerek molesztálás? Szintén. Kisebb, a beilleszkedés akadályozásáért felelős bűntényeket pedig deportálással kéne büntetni.

Arról a több százezer, vagy akár millió EU polgárról, aki becsületes úton, mások kultúráját tiszteletben tartva helyezkedett el egy tagállamban, érdekes módon nem beszéltek.

Kivándorlás hurr-durr, hülyeség amit ezzel kapcsolatban is összehordtok. Ha süllyed a hajó, nem a matrózt kell hibáztatni, amiért elhagyja azt."


Tényleg nincs. Csak a dolgok nem az állításodat támasztják alá. :D

És akkor miért nem úgy csináljátok ahogy leírtad?


Vicces ahogy vergődtök.

2014. aug. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=Aihmte1DWvA


Tessék, itt van a szuper oroszországotok. :D

2014. aug. 27. 23:39
 33/40 anonim ***** válasza:
91%

"Tessék, itt van a szuper oroszországotok. :D"


Elég egybites "gondolkodás" (már ha tudtok olyat) tükröz, hogy itt mindenki csak a ruszkikat imádja aki megmer kritizálni valami az eu-val szemben. :)

2014. aug. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 Shai-Hulud ***** válasza:
35%

"Ki a fene írta, hogy "csak a nyugat a hibás" (max. a túlzott pátyolgatásukban)?"

Senki. De felhívom a figyelmedet, hogy a CSAK szócska itt helytelen. Egy bűn elkövetésében nem "a nyugat" a hibás, hanem a bűnelkövetők, és természetesen azok is, akik hallgattak róla.

De ugye TE még ilyenről nem is hallottál Magyarországon? :-)


"Szövegértés nuku? Kb. olyan vicces mint a bevándorláspártolásod."

Ha azt vontad le, hogy pártolom a bevándorlást, akkor inkább én kérdezem ugyanezt tőled. Én egy büdös szót nem ejtettem a bevándorlásról, se ellene, se mellette.


"a mecsetekkel tele Cigányországból, Angliából vagy az újdonsült afroeurópai országból Franciaországból."

Én úgy sajnálom szerencsétlen franciákat. Ezek nap mint nap közvetlen közelről tapasztalják mindezeket, ahogy az országuk lassan Pakisztánná, Líbiává válik.... Én nem is értem, miért nem menekülnek el onnan mondjuk ide, Magyarországra, ahová valamiért sem a pakisztániak, sem a líbiaiak nem akarnak jönni? Azok ugye mind oda mennek.

Ráadásul itt lenne helyük is, mert a magyarok egy része már kiment az ő országukba dolgozni, lakni, új hazát találni.

Én nem értem ezeket a franciákat!

2014. aug. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
45%

nem olvasok el egy kommentet sem csak leirom a vélemeényem:

Ukrajnában élek, sajnos magyarként ide születtem, tudjátok miért, és azzal hogy oroszország az utóbbi időben megtámadta ukrajnát csak azért mert annó janukovicsot megbuktatták aki putyin barátja volt és orosz volt és putyin érdekeit tartotta szemellő és a sajátját és a mutyizását és a maffiáját és az aranyvécéjét... na mindegy ez a megbuktatás nem tetszett oroszországnak ezért ukrajnát megtámadta az uj nyugatiasabb vezetést akik hosszutávon az embereknek életszinvonalnövekedést hoznának,de ez putyinnak nemtetszik, mert Ő IS ÉS A FENT FELSOROLT, ELMARADOTT, MARADI LERAGADT KOMCSI SZOVJET KORCSOK AZT AZ ELVET VALLJÁK HOGY ERŐSEBB KUTYA szekszel, MILYEN AZ HOGY EGY NAGYHATALOM CSAK UGY MEGTÁMADJA A GYENGE VÁLSÁGSUJTOTTA UKRAJNÁT KIHASZNÁLVA A BELPOLITIKAI INSTABILITÁST ÉS ELVESZI A KRIMET, FOLYTATNÁM ÉS EZT A KOMMENTET ÓRÁKIG DE MÁR FELMEGY A pumpa bennem, ha ezekre a trehány országokra gondolok, akik miatt rossz a világ és vagy nem jártak iskolába egyáltalán vagy nemfigyeltek és namtanultak a világháborukról, mivel arra kéne törekdniük elvégre is hogy soha ilyen ne történhessen!!!!

2014. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
69%
Ebben az a leggazabb, hogy, tobb mint 20 even keresztul ment a "mocskos kommunistazas", most meg ugyanok nyalnak az oroszoknak, es Virag elvtarsi magaslatokban beszelnek a hanyatlo, nyugatrol, mar csak azt nem ertem, hogy akk itt Londonban miert van ennyi jobbikos miert nem Oroszorszagba vag Kinaba mentek, ha azok annyira jo helyek.
2014. szept. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
29%

Mind kommunisták vagytok.


Éljen Fidesz! Éljen Orbán Viktor! Éljen Kim Jong-Un! Éljen Putyin!


Szebb Jövőt.

2015. jan. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Ej, de érdekes! A jobboldali pártok mind a kereszténységet sulykolják az ember fejébe. Higgy Istenben légy alázatos, türelmes birka, különben nem vagy jó magyar.


A kommunista államokban, mint pl Észak-Korea, kötelező az ateizmus. Ott a diktátort kell imádni, és az ő szava a szentírás. Akkor most kereszténység vagy istentagadás? Isten vagy diktátor???

2015. márc. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, a szélsőségek amiket írtál a társadalom csak egy töredékének a véleményét, szemléletét, világnézetét fedik le, a nagy többség a kettő közti tökéletes egyensúlyra vágyik és törekszik, egy kis demokráciával megtoldva, ott kezdődik a baj ha a mérleg eltolódik valamelyik irányba. De most az előbbiektől függetlenítve vitába szállnék veled abban hogy a szélsőjobboldali nézetek miért is nem diktatórikusak, mert nagyon is azok, mivel van egy domináns rassz, faj, akik diktatórikusan döntenek a kisebbségben lévők életéről, ami egyenlőtlenséget eredményez, és ahol vallási, jogi, faji, nemi, vagy bármilyen egyenlőtlenség van az már nem demokrácia, és nem tisztességre becsületre, egyenlőségre, szolidaritásra alapuló jogállam.Az önkény bármilyen formája diktatórikus megnyilvánulás.
2015. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
szóval az egész válaszod inkább úgy kellett volna befejezni hogy Vallási diktatúra(középkorban már megvolt)vagy markszista leninista sztálinista kommunista diktatúra, minden komplexebb mint aminek tünik
2015. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!