Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az osztrák nacionalistáknak,...

Az osztrák nacionalistáknak, szélsőséges pártoknak a magyarokkal is problémájuk van? Mi a véleménye az osztrákoknak a magyarokról?

Figyelt kérdés

Én Bécsben tanulok, és érdekelne. Azt tudom, hogy a törökökkel van a legnagyobb problémájuk (Bécs 10. kerülete a török kerület, Favoriten), meg esetleg a szerbekkel, de a magyarokkal mi a helyzet?

Én nem tapasztaltam eddig semmi negatívat, de érdekelne, mert alapba kevés emberrel beszéltem.


Azt tudom, hogy az FPÖ a bevándorlást akarná korlátozni, de mennyire van gondjuk az osztrákoknak a magyarokkal?


Mi a véleményük a magyarokról?



2014. szept. 7. 14:45
 1/10 A kérdező kommentje:
A törökök tényleg ekkora problémát jelentenek? Mert én csak akkor hallottam felfordulásról, amikor Erdogan Bécsbe jött.
2014. szept. 7. 14:50
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az FPÖ nem pusztán a bevándorlást akarja megszüntetni, hanem az EU-ból is kilépne, ami nehezítené a kelet-európaiak bevándorlását hogy nagy problémájuk nincs.


Az osztrákok nem igazán szeretik az idegeneket.

2014. szept. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A törököket utálják, de konkrétan a magyarokat? Nem tudom jelenleg mennyi magyar él Bécsben.
2014. szept. 7. 15:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom hallottál arról a nyugati határ mentén élő cigányok átmennek lopni, lomizni stb. na szóval annyira nem szeretnek, de különösebb bajuk nincs velünk.
2014. szept. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
A büdös labancnak mindig is baja volt a magyarral.
2014. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Több rokonom is él évek (keresztanyám évtizedek) óta Bécsben. Őket eddig nem érte atrocitás a magyarságuk miatt.
2014. szept. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4%
Ne hazudj!
2014. szept. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs bajuk a magyarokkal, sőt Ausztriában Magyarország Svájc után a legkedveltebb szomszéd . Én is szeretem a magyarokat, üdv egy sógor lány :-)

Mondjuk én akkor nagyot csalódtam az FPÖ-ben amikor a Jobbik helyett inkább a szlovák nacionalistákkal szövetkeztek ...

2014. szept. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

8#


Ha Jörg Haider még élne, ő tuti, hogy a Jobbikkal szövetkezne, akkoriban az FPÖ ideológiailag nagyon hasonlított a Jobbikra.


A 21. századi Európa legnagyobb formátumú politikusának tartom.


Én félig német vagyok, apám részéről.

Ő mindig is szerette a magyarokat, ahogy mindig mondja, a magyarok megmaradtak annak, akik mindig is voltak, németeket meg 45 után totál kiherélték.

Persze, nem mindet sikerült:)

2014. szept. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Kedves utolsó.

A 9. vagyok.

Németországban mindig is jobban éltek az emberek, bármilyen kormányuk, bármilyen ideológiájuk is volt.


A mi családunk is messze az átlag magyar színvonal felett él Magyarországon, a szorító adózási törvények ellenére is.


Amit te gyűlölködésnek, középkori gondolkodásnak nevezel, az biztosítja Magyarország európai jellegének megmaradását.


A nyugat-európai államok teljesen iszlamizálódnak, afrikanizálódnak, az eredeti kultúra, eredeti európai népcsoport hanyatlóban, el fog tűnni.

Így, idővel, talán Magyarország képviselheti az európai kultúrát , európai embert.


A pénz pedig nem minden, igaz jó, ha van, kényelmet, biztonságot ad.De, vannak az életben fontosabb dolgok is.


Sohasem értettem azokat az embereket, akik pillanatnyi jólétért eladnák, tönkretennék az országukat.

2014. szept. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!