Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi volt a valódi oka a 2001....

Mi volt a valódi oka a 2001. szeptember 11. - i terrortámadásoknak?

Figyelt kérdés
Miért csinálta ezt Osama, miben volt ez neki jó, politikai háttere van a dolognak?? Minden érdekel!! :)
2014. szept. 9. 18:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%
8-as. Te is egy hülye chemtrail hívő baromállat vagy.
2014. szept. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon meghökkentő dolgok ezek, hogy milyen világban élünk hogy hány ártatlan ember hal meg és milyen agyafúrt megtévesztésekkel van informálva a jónép. :/
2014. szept. 9. 22:26
 13/23 anonim ***** válasza:
16%
Nézd meg az Amerika eltitkolt történelme című filmet(Oliver Stone a szerzője).Érdemes!
2014. szept. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
18%

Én nagyon sokáig nem tudtam elképzelni sem mégis hogy lehetett volna megszervezni egy ilyen méretű akciót úgy hogy senki ne tudjon róla.


Ma már sejtjük mi történt. [link]

[link]


Nehéz elhinni főleg mert hülyének nézik az embert. De hát a Kennedy-gyilkosságot is Oswald tettének hazudták és James W. Douglass: JFK and the Unspeakable 2008-ben megjelent megrendítő könyve óta kétség sincs hogy az is hazugság volt.


Sötét világban élünk.

2014. szept. 10. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
81%

Oszama évekkel a 9/11 előtt felszólította a muzulmánokat, hogy addig öljenek meg minden amerikai és szövetséges civilt és katonát, akik támogatják Izraelt, és megszálltak iszlám államokat. Szeptember 11-nek is ez volt az indítéka, azért raboltak el gépeket és vezették bele mindenhova, hogy bosszút álljanak Amerikán.


Aztán ugye vannak azok akik nem képesek elhinni, hogy csupán vallási fanatizmusból el lehet ilyet követni, és így elkezdtek összeesküvés elméletet gyártani. Kérdem én: Mit csinál most az Iszlám állam? Falvakat irtanak ki csupán azért mert azok más hitűek.

2014. szept. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Hopsz, az első mondat picit értelmetlen lett. Az addig-ot nem akartam odaírni.
2014. szept. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
55%
Előző mondja jól. A vallás az oka mindennek. Amíg iszlám van, addig az arabok sosem változnak meg. Aki meg mindenben az összeesküvést keresi, az nyugat utáló, USA és zsidóellenes...
2014. szept. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
53%
Ej de gyorsan sikerült lepontozni a 14.-es válaszomat, olvastok is vagy csak automatikusan "ez hülye összeesküvés elmélet hívő"? Én igyekszem racionálisan élni az életemet de attól még , sőt igazából pont azért hajlamos vagyok a tudományos precizitással adott válaszokra jobban odafigyelni.
2014. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
72%

Igazából csak azzal van a baj, hogy a tényeket túlbonyolítjátok. Minden összeesküvés-elmélet hívő olyan, hogyha egy békát elé raknánk, ő mindenképpen beakarná nekünk bizonyítani tudósokkal, videókkal, cikkekkel, hogy ez nem béka, hanem rák.


Furcsa egy hasonlat, de szerintem jó példa.

2014. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
53%

Hát igen, ha ez ilyen egyszerű lenne. Vegyük Ralph Yates esetét. Valóban felvett egy stoppost aki egy puskát szálított ahogy azt Ő állítja és az FBI rásütötte hogy az egészet csak képzelte vagy ténylegesen csak képzelte az egészet? Hogy döntöd el melyik az igaz? Én nem tudom.


Viszont az a baj ezzel az állattal hogy úgy hápog, úgy jár és úgy néz ki mint egy kacsa -- az a könyv Kennedyről több száz olyan mozaikkockát szedett össze amelyek egyesével lehet hogy megkérdőjelezhetőek de minden egyes arra mutat hogy a CIA érintett volt a Kennedy gyilkosságban.


Ugyanígy a 9/11-es történet. Én igazán szeretném elhinni hogy nem liba hanem kacsa de ha egyszer annyi rengeteg minden mutat arra hogy kacsa akkor mit csináljak?

2014. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!