Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ma volt a 9/11 13. évfordulója...

Ma volt a 9/11 13. évfordulója. Hogyan emlékeztél meg erről? Akinek vannak elhunyt kollegái, családtagjai azok összegyültek egy közös megemlékezésen?

Figyelt kérdés
2014. szept. 11. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Én 1973. szeptember 11-éről emlékeztem meg. Akkor volt a chilei puccs, amikor Pinochet fasiszta diktátor megdöntötte a demokratikusan megválasztott Salvador Allende marxista kormányát, amely rendkívül sokat tett a chilei szegényekért és a nép többségéért. A puccsot követő időszakban a Pinochet fasizmus emberek tízezreit gyilkolta meg. A puccs mögött pedig nem titkoltan a CIA állt. Ez sokkal fontosabb világtörténelmi esemény, mint a terrortámadások.
2014. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Építettem dobókockákból két oszlopot, odaraktam mellé a macskát és rávilágítottam az oszlopokra egy lézerpointerrel. Azóta Szőrmi ellen nemzetközi elfogatóparancs van érvényben.
2014. szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mi a francért kéne megemlékeznem szeptember 11-ről?

Emlékezzenek az amerikaiak. Kb. olyanok szeptember 11-gyel mint a kisgyerek a homokozóban aki erőfölényben szétrugdosta mindenki más várát, aztán egyszer valaki nyakondobta egy homokbombával sír félóráig. Majd kitalálja hogy ezentúl csak biztonsági ruhában lehet homokozni, mert veszélyes.


Szóval, tizenéve harcolnak mindenféle terrorizmus ellen, aminek az eredménye többszázezer halott, jópár tönkrevágott ország, és sokkal több tényleges terrorista.

2014. szept. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Mégis miért kellene megemlékeznünk egy, a világ másik felén, 13 évvel ezelőtt történt dologról. Ha annyira meg akarsz emlékezni emlékezz meg az afrikai gyerekek ezreiről akik naponta halnak meg éhínségben.
2014. szept. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen
2014. szept. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Pezsgőt bontottunk.
2014. szept. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Jót nevettem és közbe mondtam, hogy ezt nektek kocsog amcsik
2014. szept. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem Don kanyari katasztrófa jut inkább eszedbe? Ja mert az köthető a Magyarsághoz mi?
2014. szept. 12. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
#4 Rossz példát hoztál fel a n*ggerekkel.Egyébként meg a kérdésre válaszolva: Miért kellene megemlékeznem róla magyarként?! Esetleg akkor ha elhunyt volna valakim ott.
2014. szept. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
40%

Megnéztem a United 93 című film végét. Furcsa ilyenkor nézni.


Mindazonáltal, ma már elhiszem és elég nyilvánvaló hogy az események jó része az amerikai kormány keze műve.

Az egész biztosítási csalás eredménye (7 milliárd dollárt kaptak az illetékesek az épületekben bekövetkezett kárért), tudtak a közelgő terrorista cselekményről, összekötötték a kellemest a hasznossal. Mégis hogyan lehet megmagyarázni azt hogy irányított robbantásokkal a füstölgő WTC tövében gyorsan leromboltak mindent? Magát a két tornyot is, túlélő tűzoltók elmondták hogy irányított robbantások hangja hallatszódott a tornyokban. Független vizsgálat is bebizonyította hogy nem omolhatott volna földig egyik torony sem. Aki nem hiszi az a Youtubeon sok érdekes videót, dokumentumfilmet nézhet erről.


Egy biztos, Amerikának kellett az indok és a világ támogatása hogy benyomuljon Afganisztánba. Mindezt persze az olajért. Nekik sosem volt szent semmi.

2014. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!